Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zapojení sluchátek - Voice speed dial

Sidon_ce4you (142)|25.9.2007 15:22
Potřeboval bych poradit co s tím když po každém zasunutí jacku sluchátek do A701 se spustí Voice speed dial - Voice Tag a aktivuje se nahrávání. Když to zruším, okamžitě se to spustí znovu a tak pořád dokola. V podstatě nemůžu mít vůbec zapojené sluchátka. Hledal jsem to jak v nastavení telefonu, tady, tak i v googlu a nic :( U origo "pecek" to nedělá, jenom při použití jiných sluchátek.
Petr L. (29)|25.9.2007 19:17
Pokud mas origos sluchatka, tak mas bud stale sepnute tlacitko pro hlasove vytaceni , popr zkrat na kabelu, ktery tento stisk simuluje, pokud mas neoriginalni sluchatka, tak to asi nesouhlasi pinove.
Sidon_ce4you (142)|26.9.2007 09:25
Díky za radu, už mě to začíná docvakávat. U origo sluchátek mě to nedělá, takže to asi bude problém v pinech. A asi to bude souviset s tím, že to jsou sluchátka s normálním jackem na který používám redukci na mini jack. Takže bude problém asi v té redukci. Už jsem se ptal u "obchodníka", ale nabídli mi jenom tu samou redukci co už mám :( a poradit mi nijak nedokázali...
paaja_ce4you (0)|26.9.2007 11:43
mrkni Zde
Sidon_ce4you (142)|26.9.2007 12:28
To paaja:
díky moc za odkaz, nechápu že jsem tak špatně hledal, a to jsem opravdu hledal kde se dalo :oops: Je to tam vše vysvětlené.