Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily + White list

Jameson_ce4you (51)|24.9.2007 17:32
Neviete niekto poradit aplikaciu, ktora zahrnia profily a zaroven vie nieco ako whitelist pre volania? V podstate potrebujem aby to malo tieto vlastnosti:

1) Volitelne profily, casovo manazovatelne, s moznostou spustat programy, bluetooth atd. pri zmene profilu
2) Vedelo podla aktualneho profilu nastavovat zvonenia - tj. napr. v noci by zvonili iba ludia v definovanom whiteliste
3) Pracovalo s kontaktmi v PPC a nemenilo nejako zasadne ine vlastnosti - cim mensie tym lepsie, idealne by bolo skinovatelne today rozhranie

Podla mna to nie su nijake brutalne poziadavky, no vhodny soft som nenasiel. Skusal som zatial PhoneAlarm, ktory vsak nevie whitelisty, dalej SPB Phone Suite, ktory nema skinovatelne rozhranie a co je horsie, ma len jeden casovany profil, takze nanic, a nakoniec Photo Contacts, ktory sice mal skoro vsetky vyssie uvedene vlastnosti, ale vacsinu programu zabera nezmyselne stale beziaca aplikacia s foto profilmi, ktore su navyse nezavisle od profilov v contact list a co horsie, jak mi zavolal prvy clovek, definitivne som sa zhrozil z toho co to na mna vyblaflo a ked sa to nasledne cele zazralo, islo to strasne rychlo z TyTNa prec...

Ak teda mate niekto skusenost s nejakym vhodnym softikom, mohli by ste mi poradit? Bol by som vam veeelmi vdacny!
urys (402)|24.9.2007 18:21
PhoneWeaver + MagiCall

Pomocí PhoneWeaveru nastavuji profily (samozřejmě včetně auto přepínání dle kalendáře nebo času) a zároveň při aktivaci profilu nastavuji pomocí paramaterů daný typ profilu v MagiCallu (kdo se mi může a nemůže dovolat - whitelist(y) a blacklist(y) jsou samozřejmostí)



gorge_No.1_ce4you (191)|24.9.2007 18:38
umí PhoneWeaver vyhledávání i s českými písmenky?
urys (402)|24.9.2007 18:55
vyhledávání čeho?

PhoneWeaver - profily zvonění, zapnutí GSM části, BT, ... (neumí různá zvonění pro skupiny kontaktů nebo samotných kontaktů - na to používám MortRing)

MagiCall - call filtr, sms filtr
gorge_No.1_ce4you (191)|24.9.2007 20:58
No když keypadem vyhledávam příjmení, abych mohl zavolat.
Jameson_ce4you (51)|24.9.2007 21:28
Urys: Diky mockrat, vyzera to fakt skvele, o takejto kombinacii som nikdy nepocul a fakt je to skoda. Predpokladam, ze filtre v MagicCall menis cez z PhoneWeavru cez command line parametre k MGCManager, alebo sa mylim? Kazdopadne, super tip, este raz vdaka!

gorge_No.1: Trochu si nepochopil moju otazku, PhoneWeaver nerobi nic iba prepina profily (tj. zapina zvuk, bluetooth atd. podla pravidiel), s vytacanim ma asi tolko spolocne, ako Bubble Breaker :-). To co chces ty, bude nejaky dialer, alebo contact list manager...
gorge_No.1_ce4you (191)|24.9.2007 22:09
pochopil jsem to, ale spletl jsem si to s ContactBreeze. Sypu popel na hlavu! :)
Jameson_ce4you (51)|24.9.2007 22:36
Ok, tak s tym ti poradit viem - pozri si tento odkaz na recenziu Contact Breeze, je tam aj ako rozbehat cestinu!
pepan_ce4you (127)|24.9.2007 23:32
[QUOTE="urys"]PhoneWeaver + MagiCall

Pomocí PhoneWeaveru nastavuji profily (samozřejmě včetně auto přepínání dle kalendáře nebo času) a zároveň při aktivaci profilu nastavuji pomocí paramaterů daný typ profilu v MagiCallu (kdo se mi může a nemůže dovolat - whitelist(y) a blacklist(y) jsou samozřejmostí)

Zajimave ale trosku tomu nerozumim.Jake parametry ?

[/QUOTE]
urys (402)|25.9.2007 09:15
[QUOTE="Jameson"]Urys: Diky mockrat, vyzera to fakt skvele, o takejto kombinacii som nikdy nepocul a fakt je to skoda. Predpokladam, ze filtre v MagicCall menis cez z PhoneWeavru cez command line parametre k MGCManager, alebo sa mylim? Kazdopadne, super tip, este raz vdaka!
[/QUOTE]

přesně tak, pokud budeš mít zájem, můžu ti poslat na SZ nebo email ukázku parametrů a případně nastavení MagiCallu.


[QUOTE="pepan"]Zajimave ale trosku tomu nerozumim.Jake parametry ?
[/QUOTE]
parametry command line utilitky MagiCallu, ktere zapnou ci vypnou urcity filtr - vše je popsáno v nápovědě k MagiCallu, zde je příklad:
[CODE]\Program Files\MagiCall\MGCManager.exe" -h -e "drinks" "drinks - SO+NE" "drinks - whitelist" -d "dovolena" "schuzka" "dovolena - whitelist"[/CODE]
pepan_ce4you (127)|25.9.2007 09:29
Tak jsem asi holt blbej :D
Kdyz zapnu phonealarmem profil noc tak se mi stejne nikdo nedovola pac ma nastaveno tico a nezvoni a nezvoni :(
urys (402)|25.9.2007 09:48
Nemluvil jsem o PhoneAlarmu, ale o kombinaci PhoneWeaver + MagiCall.
pepan_ce4you (127)|25.9.2007 09:52
Aha myslel jsem ze na tom nezalezi.
Diky
urys (402)|25.9.2007 09:57
To jsme si špatně rozuměli ...

V podstatě nezáleží, jde jen o to, že ten program na profily musí mít možnost spustit při aktivaci profilu nějaký program včetně parametrů nebo link a pak samozřejmě záleží na tom, jaký profil aktivuješ. Pokud ve PhoneWeaveru (phoneAlarmu, ..., ...) aktivuji profil TICHO a nastavím v MagiCallu, že se mi každý může dovolat, tak se mi sice dovolá, ale já to neuslyším - což ve finále znamená, že se nedovolá ;). Musíš vhodně zkombinovat profil s filtrem hovorů. S tímhle právě nemusíš na noc vypínat zvuky, protože se ti nikdo z blacklistu nedovolá respektive se ti dovolá jen ten co je ve whitelistu.
Naopak pokud budeš mít jednání, aktivuješ TICHO a nastavíš, aby se každému, kdo ti zavolá, poslala SMS s textem "zavolejte později, mám jednání" a v tom je právě síla MagiCallu.



Pokud vyndáš v autě pojistku od blinkrů, tak s nimi můžeš manipulovat jak chceš a nebudou blikat - je to podobné ;)
pepan_ce4you (127)|25.9.2007 10:20
Jasne pochopil jsem.Jen jsem myslel...:))