Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ipaq 3630+Ericsson T39m přes IRDA

Dejv_ce4you (31)|6.4.2004 18:14
Mě by zajimalo jake mate zkušenosti s touto nebo jinou kombinací podobného charakteru.Ja to ještě nemam u oskara totiž ještě zařízené a nerad bych si aktivoval jen tak zbůhdarma na nic.Ja bych sice rád internetil ale mam na kreditu jen 45kč a na samoobsluze mi to hlásí:,,Pro tuto aktivaci je nutné mít zůstatek alespoň 75kč".no nenas..... by to.Ja stim moc zkušeností s tímto nemám.
Pavel Koza (4761)|6.4.2004 20:15
Co tam je za system? Pocket PC 2000 nebo 2002? Na 2000 to bylo obcas problem, ale ten Ericsson T39 byl podle meho nazoru bezproblemovy telefon. V kazdem pripade se Interneteni pres Oskara trochu prodrazi...
Dejv_ce4you (31)|6.4.2004 20:49
Je tam 2000(WinCE3.0).
Ja sice nemam aktivovane GPRS ale jen tak jsem se pokoušel spojit ale nahlasi mi to:Nocarrier detected.Verify your number and then try again.
Toť vše. Dík.
Pavel Koza (4761)|6.4.2004 20:54
Pokud nemate aktivovane GPRS, tak to jde jen pres CSD, a to stoji balik... A to, ze to hlasi No carrier detected znamena, ze mate to pripojeni spatne nakonfigurovane. Druha moznost je, ze nemate aktivovana data (nevim, jak je to u Oskara)..To, ze mate klasicke hovory neznamena, ze muzete datovat.
Dejv_ce4you (31)|6.4.2004 21:13
Ja jsem se jenom ptal.
Ten oskar mě už štve protože mi na samoobsluze nahlásí že musím mít nejméně 75kč na kreditu.
Ja kuž jsem tady jednou řekl, Je mi TŘINÁCT.
Ja uz si nějak poradím.
Dík.
Dejv_ce4you (31)|8.4.2004 21:26
Tak je to aktivovane.Halelůůůůja.Konečně.
Ale nastal jeden problem.Ja se s founem spojim a na Ipaq h3630 se objeví:Pre dial terminal ->ja dam ->OK->na tel. se objeví ->připojuje se->a na pda je zas->post dial terminal->já opět potvrdím->OK->a na founu se objeví->Síť GPRS je přetížená.No zase smůla.Já se z té smůly snad nevyhrbu.Nevim jestli je to v Oskarovi nebo v pda nebo drobkovi(Er. T39m).
Neneporadí mi někdo jak to zprovoznim.
Dík za rady.:dead: :mad: :no: :O :(( :mad: :dead:
Dejv_ce4you (31)|8.4.2004 22:40
Tak a je to provozu schopný.Stačilo vyplnit doménu:gprs a heslo gprs