Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blikací ucho :-)

cubehash (156)|24.9.2007 14:35
Omlouvám se za těžce offtopic thread, ale chtěl bych vědět, kdo chodí s blikacím uchem (BT headset na ulici). Já totiž pořád nechápu, proč to lidi dělají. Vypadá to dost blbě, ale asi to je kvůli tomu, aby byli in. Tak kdyby jste alespon anonymně hlasovali ;-)

Ti, co to používají výhradně v autě se mezi blikací ucha nepočítají ;-)
urys (402)|24.9.2007 14:38
imho akorát si to měl dát sem ;) https://www.ce4you.cz/forums/view_forum.asp?f=2000
cubehash (156)|24.9.2007 14:41
Já vím, kam jsem to měl dát, jen mi šlo čistě o E-TENáky :-) to, že to nosej lidi s obyč nokiema je normalni. Jsou pak vic manazeri :-)))
urys (402)|24.9.2007 14:42
A kdybych to nosil já s HTC TyTN, co bych byl? ;) (jen čistě teoreticky neb mi to přijde taky dost děsný)

EDIT: odmaž si tedy 1 hlas, nejsem Éteňák
cubehash (156)|24.9.2007 14:45
Já myslim, že je úplně jedno, co kdo má v kapse, jen mi nejde do hlavy, proč to ty lidi na ulici nosej. V autě je to pochopitelný, ale jinak je to spíš k smíchu.
Martin Ráž Hoch (1832)|24.9.2007 15:25
No a vidíte, mě to zas tak blbý nepřijde...

Je to otázka jak moc, často atp. voláte - mě teda není moc příjemné, když v jedné ruce třímám tašku s laptopem, tak v druhé držet u ucha cihlu... co pak v drkotající pár desítek let staré tramvaji...?!
Navíc další věc... nevím jak vás, ale mě prostě štve, když pak po nějaké chvíli ukončím hovor, tak na displayi louže potu:) - hlavně tedy v létě, ale to mě prostě dokáže hodně znervóznit takové potící se ucho:D
Další věc je určitě zdraví - přeci jen BT headset nebude mít takový SAR do palice, jako GSM modul brikule:)