Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Asus P535 - problém - zamrzá GSM

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Dobrý den,
    mám následující problém, se kterým si nevím rady.

Mám pocket pc Asus P535 s WM6
    Datum ROM: 2007/6/2
    Verze ROM: V4,7,17 CSY_CS00
    Verze radia: V.4.8.0
    Verze MP: V0.164
    Verze rozšíření ROM: V.1.1.2 CS00

Můj problém je v tom, že dost často zamrzá telefon (GSM). Telefon se tváří v pořádku, pracuje se na něm skvěle, rychle, ale nikdo se mi nedovolá. Musím restartovat a pak to zase funguje. Nikdy ale nepoznám do kdy fungovat bude a tak už si kolikrát v průběhu dne zkouším i volat zda to projde, či půjdu do hlasové schránky.
    Zkoušel jsem několikrát HR (nakonec jsem nenainstaloval v podstatě žádný soft), ale nic nepomáhá.

Máte prosím někdo podobnou zkušenost, popřípadě doporučení co dělat?

Předem díky, mt2005
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Reklamace u výrobce popřípadě zkusit nainstalovat WM6. Ale ještě počkej i na jiné odpovědi, možná ti nekdo pomůže.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Kruger !!!
    Reklamace u výrobce popřípadě zkusit nainstalovat WM6. Ale ještě počkej i na jiné odpovědi, možná ti nekdo pomůže.
    WM6 nainstalovaný mám.. takže nezbude nic jiného než reklamace... :-/

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ano, ale vyjde opravena verze FW Uz je dostupna v jinych jazycich v CZ zatim ne

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jojo, já mam taky takovejhle problém. Občas se mi to taky stává. Po SR zase vše běží, jak má. A pořád mám ještě problém s tou hláškou USSD INFO, která se mi objevuje místo nápisu start. Když sem tam měl WM05 tak to bylo bez tohodle nápisu, s WM06 to tam mam od začátku. Zkoušel sem i výměnu SIM karty za novou, ale ani tohle nepomohlo. Nevíte někdo co s tím???? Díkes.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

zajimalo by me jak se to zamrzani projevuje mam sice asus P525 ale uz se mi stalo ze se cely den telefon tvaril ze funguje byla sit i signal a po SR mi prisla sprava vitejte v siti nate x neprijatych hovoru...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mně se už několikrát stalo, že moje druhá drahá polovička se mi prostě nedovolala na mébla a přitom se mi moje P535 tvářila jako že je vše v naprostém pořádku. Ani žádná sms mi nepřišla. Vše až po resetování.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

zajimalo by me jak se to zamrzani projevuje mam sice asus P525 ale uz se mi stalo ze se cely den telefon tvaril ze funguje byla sit i signal a po SR mi prisla sprava vitejte v siti nate x neprijatych hovoru...[/QUOTE]

projevuje se to úplně stejně jak popisuješ.. telefon funguje bez problémů, chová se jak má... ale pak potkám kolegu a ten mi říká že se mi nemůže celej den dovolat.. restartuji telefon a hle.. mraky sms zpráv přijdou s tím že se mi nemohl nikdo dovolat..

myslíte si, že to vyřeší upgrade firmware??? nebo bude nutná reklamace telefonu??

díky mt2005

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já mám ten samej problém. Sice se to stává jen ojediněle, teda aspoň u mně, ale i tak to docela dost nas.re, že? Myslel sem, že takový problém mám jenom sám. No, asi to bude na reklamaci. Nebo že by to bylo nějakým dohraným softwarem???

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

no tim ze je to jen ojedinele se to da tezko odcihnout zas tak moc netelefonuju ani neSMSkuju predtim jsem instaloval jen nakej programek na nahravani hovoru byl od vito nebo resco uz nevim...

...pomoct by mohl upgrade Radia (ke stazeni na strankach asusu)

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od kultus
    no tim ze je to jen ojedinele se to da tezko odcihnout zas tak moc netelefonuju ani neSMSkuju predtim jsem instaloval jen nakej programek na nahravani hovoru byl od vito nebo resco uz nevim...

...pomoct by mohl upgrade Radia (ke stazeni na strankach asusu)
    u radia jsem udelal upgrade, ale problem to nevyřešilo... kontaktoval jsem CZ asus, a bylo mi řečeno, že budou kontaktovat výrobce o případnou záplatu, tak uvidíme...

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

No já nevím, ale já po instalci WM6 mám velké problémy, zamrzá GSM, podobné věci jako popsali kolegové, kolikrát se mi ani nechce přihlásit do sítě, až třeba na potřetí... je to v podstatě nepužitelný stroj. sem docela zoufalej, a používám zase nokii. počkám jestli vyjde ta oprava a pokud ne tak jim to asi půjdu do asusu obouchat o hlavu. s WM5 běželo všechno OK...

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Kruger !!!
    ano, ale vyjde opravena verze FW Uz je dostupna v jinych jazycich v CZ zatim ne
    Kruger: Ktory patch to riesi? Mozes mi hodit linku? Diiik

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

hmmm hmmm no tak taky prispeju s troskou do diskuze....
    obcas se mi taky stava,ze vse se tvari OK, ale pokud mi nekdo zavola,vse v pohode vyzvani,ale jakmile zvednu hovor tak "ticho" a nic se nedeje,minuty bezi ale ja neslysim je a oni neslysime...a sms nechodi,po restartu vse ok....

jedinyho ceho jsem si snad vsimnul,je ze by to mohla delat nejaka aplikace i kdyz zcela nechapu jak muze ovlivnovat GSM modul....
    ale kdyz se mi to stalo prve,tak jsem dal hard reset,den dva jsem takhle fungoval a vse bylo v poradku...zvlastni....:sarcastic: :?:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mi se zase obcas stane, ze se hovor vytoci az napodruhe.
    napoprve se objevi dialer a za par sekund "hovor ukoncen".
    po SR zase v poradku... zatim...

proste to gsm neni pod wm6 zrovna perfektne odladene

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus P535 - problém s odesíláním sms
    Od Psychos_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 12:49
  2. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11