Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 49

Téma: Asus P535 - problém - zamrzá GSM

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak jste pochodil s reklamací. Mám úplně stejný problém a koupil jsem u stejného dodavatele.

Radim
    (radim@jazykovalaborator.cz)

Citace Původně odesláno od Chiquita_CZ
    Tak dnes jsem odvezdal na reklamaci v alze a uvidime co z toho vyleze. Problém je,že to je závada,m která se neprojevuje stále ale jen nahodile...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pochodil, vzai to, za měsíc vrátili s vyměněným GSM modulem i přes to, že ve zpravě bylo, že se jim problém neprojevil a teď už to šlape OK.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Díky moc za dobrou zprávu. Nechám to ještě párkrát zamrznout, zapíšu si časy a půjdu do toho taky.

Citace Původně odesláno od Chiquita_CZ
    Pochodil, vzai to, za měsíc vrátili s vyměněným GSM modulem i přes to, že ve zpravě bylo, že se jim problém neprojevil a teď už to šlape OK.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

A vam to zamrzá jen jako pri prichozích hovorech? nebo i při příchozích SMS? u hovoru se mi to stane vyjimecne,ale kdyz ma prijít SMS tak se jen rozsvití displej a nic neprijde. Bohužel druhe strane prijde normalne dorucenka

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Proste mobil se tvari, ze je vsechno OK, a pritom se ti nikdo nemuze dovolat. A kdyz zkusis nekomu zavolat ty, tak to vytaci a vytaci a vytaci... pomuze jedine reset, aspon u me. Asi jim to taky soupnu na reklamaci, za jakou dobu to vyridili?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Měl jsem možnost sledovat (1 vlastní a 1 kamaráda) 2x P535 a oba dva dělaly přesně to samé co popisujete. Někdy to bylo 1x za měsíc někdy 3x denně a s jistotou jsme nepřišli na to čím by to mohlo být. Bohužel to byl můj důvod k prodeji tohoto skvělého asuska , protože je pro mě moc důležité být na příjmu kůli práci.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ono to zas tak kriticke neni, pokud ho preventivne resetuju tak co 3 dny, tak se s timhle problemem prakticky nesetkam. Pravdepodobnost vyskytu rapidne vzrusta s dobou, po kterou nebyl pristroj resetovan (jakoby nekde pretekl nejaky heap ve windows nebo co...)

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravim vsetkych. Aj ja som majitelom P535 (asi 8 mesiacov, WM6, ceska lokalizacia) a s GSM modulom som zazil nasledovne problemy(vsetky tu uz vami popisovane a samozrejme v sieti T-Mobile SK :-)), aj ked telefon sa javil vzdy v poriadku (po soft resete vsetko zase OK):
    1. Asi 3x za cele obdobie pouzivania som bol nedostupny - toto som bol ochotny akceptovat, kedze to nebolo casto
    2. Parkrat sa stalo, ze som sa ja mohol dovolat vzdy az na 2. krat, dostupny som bol - toto tiez nebolo nic, s cim by som nedokazal zit
    3. Problem s SMS, kedy sa iba rozsvietil displej, ale SMS vobec neprisla, ale druhej strane dosiel vypis o doruceni!!! Toto som chvilu akceptoval, az kym sa to nezacalo objavovat dost casto - aj 2x do tyzdna. Vtedy som zacal hladat info na nete, ale zial, moc som toho nenasiel, snad iba toto forum. Aspon ma potesilo, ze nie som jediny . Kedze som bol az na toto s P535 absolutne spokojny, tak som bol ochotny softresetovat aj kazdy den. No a tak sa stalo, ze na 4. den aj napriek kazdodennemu rannemu resetu sa mi v praci rozsvietil displej a SMS nikde! So zmierenim sa s reklamaciou a s vyhliadkou na nove PDA, som skusil este poslednu vec - upgrade radia z V4.8.0 na "535 Radio firmware V4.9.0 only for Croatia". Na tychto strankach ludia pisali, ze to funguje bez problemov, aj napriek tomu, ze je to pre Chorvatov. No a na moje pocudovanie uz takto ficim 5 tyzdnov a problem s neprijimanim SMS sa uz neobjavil :-).

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Všetky uvedené problémy, ktoré tu spomínate sa prejavili aj u mňa, ale iba v prípade ak som experimentoval s rôznym novým softom pre PDA, najmä s Today pluginom. Pokiaľ som zostal na overenej kombinácii programov všetko je dlhodobo OK. Podľa môjho názoru to spôsobuje určitá (zlá) kombinácia týchto programov. Bezproblémový chod u mňa - phoneAlarm, iLauncher, PocketBreeze, Slide2Unlock. Mám firmware V4.9.0 only for Croatia.
    Naposledy som si to rozhasil nainštalovaním UltimateLaunch a BatteryStatus.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Moje zkušenost je obdobná,je to určitě různorodostí aplikací,které se používají jak na Today Plugin, tak takové, které mají v sobě možnost posílat sms atd. např.SPB Mobile Shell a jemu podobné. Když se nad tím člověk zamyslí, tak mi tyto aplikace dávají možnost posílat sms,emaily,mms, mají v sobě implantovány možnost kontaktů atd, a toto vše má už od základu WM jako takový, takže pak se nemůžeme divit ,že se to občas nesnese. Několikrát se mi stalo že se mi objevila hláška typu- došlo k problémům s aplikací Mobile shell.exe- a aplikace se ukončila,a samozřejmě zaslal jsem odpověď o chybách na server.Jako příklad uvedu aplikaci VITO SMS Chat- je pěkná ,praktická ,ale tak mi rozhodila příjem SMS,ne odesílání, že jsem ji během jednoho dne dal pryč. A ještě k tomu radiu V4.9.0 - je prioritně určené pro Chorvatsko,ale má v sobě T-mobile CZ, přišel jsem na to když jsem dal Nastavení sítě,objeví se vám nabídka operátorů, ve verzi V4.8.0 byli v nabídce jenom tři naši operátoři.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Momentálně testuju anglickou ROM s WM 6.1 a zaroven novou verzi radia a.4.9.1. TAk sem zvědavej....snad ten problém s SMS konecně zmizí

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zdravím lidi, bohužel mám obdobnej problém s P535 ja vy. Co se telefonu a dostupnosti týče je vše v naprostém pořádku. Problém je s smskama. Jednak se mi začíná stávat, jak už tu pár z vás zmiňovalo, že místo smsky se jen rozsvítí telefon a to je vše. Většinou pomůže soft reset, když si toho všimnu, nebo mi pak přijde více smsek najednou s x hodinovým spožděním. Tenhle problém by se dal ještě překousnout, ale mám ještě jeden, jak už jsem zmiňoval v jiném topicu, než jsem narazil na tento. Po odeslání smsky, ji příjemce během 20 min dostane 2-3x. Nezávisle na tom, jestli to byl text přes jednu nebo více sms. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli vám pomohla až reklamace nebo jste našli nějakej fígl, kterým to dát dopořádku. Díky

Ještě jsem si vzpomněl na takovou třešinku na dortu. 2 dny mi teďka ve čtvrt na 4 ráno a pak tuším v půl 5 zazvoní budík, kterej neni nastavenej. Když se podívám, co tam mám nastaveno, tak je tam jen jeden na půl 6 co vstávám normálně. Taky docela kuriozitka

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

To odoslanie 2 az 3 sms namiesto jednej sa mi stalo tiez asi pred tyzdnom, je to zaujimave, lebo telefon mam uz skoro rok, a toto sa mi stalo prvykrat :-O. Co sa tyka rozvietenia displeja, tak som si vsimol, ze sa to stava aj vtedy(okrem neprijatia SMS), ked telefon na chvilu strati siet, a znovu ju hlada. Problem s neprijimanim SMS som odstranil nainstalovanim vyssej verzie radia - V4.9.0 only for Croatia - uz takto ficim asi 3-4 mesiace bez problemov.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pánové, když jsem pročítal všechny ty příspěvky, říkal jsem si co to všivhni mají za mobil? Aha, vlastně stejný jako já. Mám taky P535ku, v říjnu to bude 2roky. A musím říct, že nikdy jsem neměl nejmenší problém s čímkoli v PDA. Žádné problémy s příjmem hovorů, sms a jiným. Pravda starám se o něho jako by byl můj vlastní, ale to asi všichni z nás. Pravidelně je co to někde na netu najdu (ne vždy na ASUS) aktualizuju fw radia. Nevím jestli mám nějaký zázračný kus, ale fakt nevím co je to mít problém s ASUSem.
    A musím říct, že jsem maximálně spokojen. V současné době mám ASUS u kolegy (hádejte u koho) a přidává se RAM na 128, tak jsem zvědav.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Já jsem asi do doby před měsícem taky neznal žádnej problém s mým aušuskem, teďka se to začalo nějak.... ale dal jsem teďka novou verzi rádia a.4.9.1. přešel anglickou verzi WM 6.1 a zatím musím zaklepat, aušusek funguje jak má. Doufám, že to vydrží.

Moc děkuji uživateli "kesu" za konzultaci při přechodu na WM 6.1 Nechtělo mi to vzít ze 4GB sdhc karty, koupila se 2GB sd a už to šlapalo jak má. Ještě jednou díky moc :yes:

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus P535 - problém s odesíláním sms
    Od Psychos_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 11:49
  2. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 09:53
  3. ASUS P535 - Problém se zadáváním hesla po SR