Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na zálohování?

galeon@seznam.cz (5)|6.4.2004 17:42
Dobrý den,

jestli se řídíte heslem: "zálohujou jen srabi" tak dřív nebo pozdějc dopadnete stejně jako já.

Zálohovat pomocí ActiveSync je jednou z možností ale myslím že existují i jiné a lepší programy. Je nějaký který zálohuje jen to co si vyberete (kontakty, kalendář, ...)?
Dokáže někdo zálohovat i nastavení PDA Compaq iPAQ 3870?

Možná si to představuju jako hurvínek válku, ale líbilo by se mi mít PDA s nainstalovaným software, nastaveným připojením na internet, se spárovanými zařízeními... Prostě funkční PDA a když se něco stane, obnovím zálohu a budu se smát :-) Něco jako přesný image.

Díky za každou informaci.
JL
Pavel Koza (4761)|6.4.2004 18:14
Jjakou verzi systemu mate na tom h3870? Ziju v domeni, ze vsechny iPAQy maj celkem propracovanou backup utilitu primo v ROMce...
galeon@seznam.cz (5)|6.4.2004 18:29
V asset vieweru mam Version: OS version: Windows CE 3.0
(asi nějaká stará verze) vyplatí se upgrade? ev. co stojí?

V té backup utilitě musim zadat "Target" a nevim jak. Nemam dost místa ve File Store ani nemam paměťovou kartu.

mam dotazů jako hub po dešti, co? Ale díky, snažim se na tomhle serveru vzdělávat a je to čim dál tim lepší :-))
Kleid (213)|6.4.2004 18:29
Trosku reklamy: Sunnysoft Backup Manager: www.sunnysoft.cz

:D
galeon@seznam.cz (5)|6.4.2004 19:09
A co dokáže ten Backup manager? Image celého PDA? Po obnovení zálohy na "čisté" PDA bude všechno fungovat jako předtim? Bude využívat stejný profil v ActiveSyncu? Zůstane tam všechen software?
Pavel Koza (4761)|6.4.2004 20:22
[QUOTE="galeon@seznam.cz"]V té backup utilitě musim zadat "Target" a nevim jak. Nemam dost místa ve File Store ani nemam paměťovou kartu. [/QUOTE]

No, to je hloupe... Potom skutecne potrebujete nejakou dalsi aplikaci. Pak je jeste moznost zalohovat pres ActiveSync, ale je to pomale, a kdyz jsem to zkousel, moc to nezafungovalo...

Kartu povazuji za dobrou investici, nejaka "parmegova" stoji "parkorun":)