Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HTC Wizard - iPhone

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Na YouTube jsem našel tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=fkbVz1Zhz7s&mode=related&search=
    Co si o tom myslíte? Jako z mojeho pohledu je vidět že už jde všechno........Jinak nevite o tom něco jestly je to celá ROM nebo jenom nějaký přidavný programek? A hlavně kde to sehnat......
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Tu odemykaci obrazovku jsem videl nekde na XDA-Dev ke stazeni. Plocha je ceklem jednoznacne resena pres WAD (vcetne toho menu). Prohlizec neznam (nemam na PDA net). Mp3 prehravac mohl byt vicemene kterykoliv slusny, tam slo vicemene o skin (klidne to mohl byt i WMP). Programek na malovani byl mozna Pocket Artist (uz jsem v nem hodne dlouho nedelal tak si ho nepamatuju). A dal jsem to nedokoukal, protoze mi to cele prislo dost hloupe.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HTC Diamond vs. iPhone 3G
    Od Spawncz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 20-06-2008, 17:02
  2. Vypadá to jako iPhone, ale není to iPhone - čínský plagiát T32 se představuje
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-02-2008, 16:22
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-02-2008, 14:07
  4. iPhone
    Od stehan v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 18:00
  5. Pouzdro Noreve pro HTC Wizard (Qtek 9100, MDA Wizard...)
    Od hrtak_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 22:52