Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 s nejvice body u mne

Pedro021 (21)|22.9.2007 14:58
Môj nazor znie ,že na A701-ku nema žiadne ine zariadenie mio a uz vôbec nie A702 s jej Texas Instruments 200 MHz procesorom. Stara dobra A701 je poklad aj ked ma niejaku tu absenciu ako je napr. WiFi, Edge ... ale to je riešitellne. Dokonca moje GPS ma signal aj ked som v dome :yes: v pivnici kde je slaby signal aj na GSM na mobile. Proste ja jej osobne davam 98 bodov zo 100.


Aky mate nazor vy na tento malicky podkladik ?-?-?
Kolko by ste dali bodov?
kubaspkele (10)|22.9.2007 15:17
Mám A701 asi půl roku. Jsem s ním vcelku spokojený. Má své chyby, ale za ty prachy je to dobrý. Doufám, že do něj někdo narve i WM6. Nejvíc mě na něm vadí prodleva při přijímání hovoru, výdrž baterie a špatná čitelnost displeje na slunci (a samozřejmě WiFi). Koupil jsem si i BT Hansfree, H11. Pěknej poslech, ale bohužel čas od času přerušenej. Jinak spokojenost.:D
Dark_Mike (49)|22.9.2007 16:54
Já osobně bych dal 95/100 A701 je určitě nejlepší udělátko co sem kdy měl, jediný co mě na ní trochu vadí je občasné sekání přim přehrávání do sluchátek přes BT ale to pravděpodobně vyřeší lepší ovladače a pak to bude 110/100 bodů:)
BGenJackONeill (139)|10.10.2007 22:22
70/100 s ohledem na cenu za kterou jsem ho koupil 80-85/100, prodleva je na PPC vcelku normální, ono to už tak nějak vyplývá z celého napojení GSM modulu, ale jak říkám, má to tak většina PPC. Bratrova P535 taky. Jediná věc co mě vadí je displej, pozorovací úhly. Stačí o stupen posunout nahoru či dolů, a ztmavne opravdu dost. Mnohem víc než jiné PPC nebo dokonce mobily co jsem měl v ruce, za to těch 30 bodů, jelikož myslím že člověk si takovéto zařízení koupí právě na sledování filmů ve vlaku, hraní her atd. Kdyby chtěl jen volat a psát SMS tak si koupí mobil.