Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opožděné vyzvánění

scorpi_ce4you (21)|22.9.2007 12:56
Mám Voxe S710 a při příchozím hovoru je vyzvánění zpožděno o cca 4 sekundy. Nedá se někde v registrech třeba upravit, aby to zvonilo dříve?Jde mi o to, že když mě někdo prozvoní, tak kolikrát o tom ani nevím, pokud nemám Voxe na stole.:disgusted:
hujer_ce4you (142)|22.9.2007 13:14
Všechno potřebné a řešení problému najdeš ZDE
scorpi_ce4you (21)|22.9.2007 13:17
Dík za nákop ;)

edit:

Já to přece jen ještě otevřu.
Odkaz řeší opožděné zvonění při opakování.Můj problém je spíš v tom,že se rozsvítí displej, objeví se ikona sms a až po cca 2-3 sekundách se teprve ozve tón zprávy.
To samé platí i oznámení hovoru.Displej dávno svítí,ale tón jde až po třech vteřinách.:?
hujer_ce4you (142)|24.9.2007 09:04
[QUOTE="scorpi"]
Odkaz řeší opožděné zvonění při opakování.
[/QUOTE]
Ne jenom, řeší i zpoždění před prvním zazněním zvuku u příchozího hovoru, proto máš daný problém se spožděním jak popisuješ. A navíc se k tomu přičítá malá prodleva při samotném spuštění aplikace viz taký bod níže.
[QUOTE="scorpi"]
Můj problém je spíš v tom,že se rozsvítí displej, objeví se ikona sms a až po cca 2-3 sekundách se teprve ozve tón zprávy.
[/QUOTE]
To bohužel ovlivnit nejde. Jde o prodlevu mezi spuštěním resp. inicializací aplikace Pošta a samotným "spuštěním" zvuku oznamujícího její příchod. S tím bohužel nic nenaděláš - snad jen rychlejší stroj.
scorpi_ce4you (21)|24.9.2007 10:43
OK..to jsem potřeboval vědět. Nejde s tím nic dělat.HAWGH ;)