Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: ASUS P535 nejde spustit

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Mám strašně velky problém při upgradovaní z wm5 na wm6 moje pda vypsalo error tak jsem jej restl a ted naběhne jenom modrá obrazovka s napisem asus a konec!Windows vubec nenaběhne!Poradi někdo co s tim.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Já bych to zkusil flashovat ještě jednou. Zformátovat znovu kartu,nahrát na ní novou instalaci WM6,zresetovat natvrdo PDA (tlačítko NAHORU navigačního tlačítka + resetovací tlačítko současně) a měla by se znovu spustit istalace WM6. Zkoušel jsem to osobně a šlo to. Pokud to nepůjde,tak Ti zbývá asi jedině servis .
    A ještě jedna věc,pokud jsem to dobře pochopil,v návodu na instalaci WM6 bylo potřeba mít baterii nabitou min. na 60% . Ja měl raději PDA zapojený na adaptér. Hodně štěstí.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

skusil jsem to flashnout tim wm6 co jsem mel na karte a hlasi chybu: GALAXYII.NB0 not found

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

flashujes z prazdne, naformatovane karty?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Mohl by jsy mi prosim poradit jak se mam dostan na kartu a zformatovat ji.Přes čtečku mi to nejde i kdyz mam redukci s mini sd na sd

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus jinou ctecku.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Podařilo se flashnout prřes usb kabel.Zmáčknout tlačítko kamera,ale nedomačkávat,zárověn stlačit nahrávání a tlačítko zapnutí telefonu a reset.U tlačítka kamera pozor při domáčknutí flashujeme z karty.Při první poloze z usb.Pak už jen mít nainstalovaný p535room tool

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-08-2010, 17:58
  2. ASUS P535 - Nejde zvuk
    Od v.peroutka v sekci P5xx
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 04-07-2008, 07:23
  3. TT5 nejde spustit
    Od LOOX 710 v sekci TomTom
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 15-05-2007, 19:40