Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Folie

olmic (25)|20.9.2007 14:11
Zdravím, neporadil by mi někdo jestli existuje nějaká folie, abych na display viděl něco i na sluníčku? Když chci něco vifotit tak jsem mrtvej. Mám tam jen tu co u toho byla.
tane (41)|20.9.2007 14:18
Matný fólie o něco zlepší čitelnost.
Petr Nowak (79)|20.9.2007 14:19
Myslim ze vic nez folie to bude otazka displeje, zdali ma silne podsviceny a jaky je to typ. Kdysi se delaly transreflektivni displeje, u kterych se na slunku podsviceni vyplo a ostre slunecni svetlo proslo displejem ("trans") a odrazilo se od podkladu za tekutymi krystaly ("reflektivni") a krasne je "podsvitilo". Na primem slunecnim svetle vyborne viditelne. Dnes je to videt u nekterych GPS s displejem. Jinak je to bida.
Ta folie to ovlivni jen castecne - nejaka matna zabrani odleskum a zrcadleni, ale kdyz je slabe podsviceni, stejne je houby videt...
sep_ce4you (351)|20.9.2007 20:47
[QUOTE="olmic"]Zdravím, neporadil by mi někdo jestli existuje nějaká folie, abych na display viděl něco i na sluníčku? Když chci něco vifotit tak jsem mrtvej. Mám tam jen tu co u toho byla.[/QUOTE] vzhledem k vetsinovemu pouziti bych volil drazsi pruznejsi folii ...ta co je v baleni je celkem o nicem
lukowicz_ce4you (7)|21.9.2007 23:06
Ano přesně tak já jsem ji ani nedával a rovnou jsem si koupil tady tuhle a jsem s ní nadmíru spokojen.
http://www.hshop.cz/screen-protector-anti-glare-2-8.htm