Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Folie

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím, neporadil by mi někdo jestli existuje nějaká folie, abych na display viděl něco i na sluníčku? Když chci něco vifotit tak jsem mrtvej. Mám tam jen tu co u toho byla.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Matný fólie o něco zlepší čitelnost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Myslim ze vic nez folie to bude otazka displeje, zdali ma silne podsviceny a jaky je to typ. Kdysi se delaly transreflektivni displeje, u kterych se na slunku podsviceni vyplo a ostre slunecni svetlo proslo displejem ("trans") a odrazilo se od podkladu za tekutymi krystaly ("reflektivni") a krasne je "podsvitilo". Na primem slunecnim svetle vyborne viditelne. Dnes je to videt u nekterych GPS s displejem. Jinak je to bida.
    Ta folie to ovlivni jen castecne - nejaka matna zabrani odleskum a zrcadleni, ale kdyz je slabe podsviceni, stejne je houby videt...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od olmic
    Zdravím, neporadil by mi někdo jestli existuje nějaká folie, abych na display viděl něco i na sluníčku? Když chci něco vifotit tak jsem mrtvej. Mám tam jen tu co u toho byla.
    vzhledem k vetsinovemu pouziti bych volil drazsi pruznejsi folii ...ta co je v baleni je celkem o nicem

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ano přesně tak já jsem ji ani nedával a rovnou jsem si koupil tady tuhle a jsem s ní nadmíru spokojen.
    http://www.hshop.cz/screen-protector-anti-glare-2-8.htm

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 17:40
  2. PDA Folie 2,8
    Od MMartinek v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-07-2007, 16:12
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 05:56
  4. Folie
    Od ing.dr v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-05-2005, 21:07
  5. Fólie pro PDA
    Od vampyr v sekci Oznámení a tiskové zprávy