Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Velká recenze zařízení Asus MyPal A716

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Po poněkud nesmělých začátcích nabírá Asus druhý dech a počet jeho produktů utěšeně roste. Zatím posledním Pocket PC z jeho dílny je Asus MyPal A716, který se může směle řadit mezi nejvýkonnější a vlastnostmi nejnabitější zařízení dneška. Dvojice rozšiřujících slotů, dvojkombinace Bluetooth a WiFi, extrémní výdrž na baterie, to je jen část vlastností nového modelu. Pokud k tomu přičteme i tradičně příznivou cenu, může být toto zařízení favoritem mnoha náročných uživatelů. Přečtěte si celý článek

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000006_D9tJ17147195632.jpg[/IMG]

Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Mě se dost líbí, asi proto, že mám rád velká auta , ale trochu závidím ten 1cm dolů z délky Looxu, to bych snesl.
    Jinak zase ta nešťastná anténa, je snad dobrá při slabším signálu WiFi, při běžném používání BT je k ničemu. Odšroubovat a nahradit vhodnou záslepkou, stroj získá netušenou eleganci.
    Modrá LED u Looxe ve dne není vidět,ale v šeru oslňuje, že by to pan ASUS ještě zdokonalil?:?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od windmaster
    Modrá LED u Looxe ve dne není vidět,ale v šeru oslňuje, že by to pan ASUS ještě zdokonalil?:?
    No, tak ve tme jsem to netestoval, ale pokud Vas oslnuje jedna LEDka, tak v tomto pripade to bude na bilou hul Trochu je to videt na teto fotce, ve tme to vynikne jeste vic.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000006_PK7V1754293154747.jpg[/IMG]

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

To je velmi ilustrativní foto (a hned na celou stránku )
    Ono to fakt vadí, třeba při noční jízdě autem při navigaci s BT GPS, ale dá se to vyřešit malou záslepkou, tady by to chtělo pořádnej flastr

Registrace
    Aug 2000

S tim souhlasim, koupil jsem si DVD prehravac JVC se skutecne pekne modre podsvicenym prednim panelem. Radost jsem z toho mel jen do prvniho vecerniho sledovani filmu, ono to totiz nejde vypnout... Ale to jsem odbocil

V noci v aute to asi trochu vadit bude, ale pokud je zaple podsviceni, tak to zas tak hrozne nebude...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Kdysi se prodávalo zázračné modré světélko do auta, jež mělo udržovat zornici i ve tmě zúženou a tak zabraňovat oslňování protijedoucími vozidly. Samozřejmě, že jsem to hned koupil, ale nedovedu objektivně posoudit zda to fungovalo. Tak jsem si říkal, ejhle už to mám zase, všechno špatný k něčemu dobrý.
    Ale vážně, záření z LED, která nemá matný povrch tak, aby paprsek rozptyloval, je v principu shodné s laserovým. Výsledkem je to co je. Bodavý, nepříjemný pocit. A vadí to i třeba při BT připojení na net, pokud není dostatečně osvětlené okolí. Asi zkusím tu LEDku mírně naleptat

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

No, leptat LEDku na Packet PC mi připadá poněkud sadistické

NoOne

Nováček
    Registrace
    May 2008

Planujem si kupit novy pocket pc, rozhodujem sa medzi touto a716 a ipaq 4150. Parametrami ma a716 vacsiu ROM (64 oproti 32) a CF slot navyse. Planujem pocket pc pouzivat hlavne na: gps navigaciu v aute, prehravanie mp3 a nahravanie zvuku (diktafon). V recenziach na tomto webe boli ale oba typy ohodnotene vysoko co sa tyka reprodukcie a nahravania zvuku, preto sa neviem rozhodnut. Chcem sa preto spytat, ktory z nich je na spomenute pouzivanie lepsi...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od lucas241
    Planujem si kupit novy pocket pc, rozhodujem sa medzi touto a716 a ipaq 4150. Parametrami ma a716 vacsiu ROM (64 oproti 32) a CF slot navyse. Planujem pocket pc pouzivat hlavne na: gps navigaciu v aute, prehravanie mp3 a nahravanie zvuku (diktafon). V recenziach na tomto webe boli ale oba typy ohodnotene vysoko co sa tyka reprodukcie a nahravania zvuku, preto sa neviem rozhodnut. Chcem sa preto spytat, ktory z nich je na spomenute pouzivanie lepsi...
    Taky se prave rozhoduji, ovsem 4150 se me zda dost predrazena. Zatim mym favoritem se ted stal LOOX 420, ktery ma proti Asusu spickove rozmery a SDIO a cenu v nakupu na VO o 2 litry mensi, takze je to jasna volba ;o))

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ono mam moznost si zohnat vo velkosklade 4150 za 13800,- SK s DPH (co je cca. 10600,- KC), to neni az tak prehnana cena. Preto som sa nechcel pytat na to, ktory PDA je vyhodnejsi, ale ktory ma kvalitnejsiu audio reprodukciu / nahravanie.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

A muzu vedet na kterym? V ed'CZ je nakup nejakejch 12.2 bez dane, v Levi je nemaji, v SWS ho taky nemaji.

Ono mam moznost si zohnat vo velkosklade 4150 za 13800,- SK s DPH (co je cca. 10600,- KC), to neni az tak prehnana cena. Preto som sa nechcel pytat na to, ktory PDA je vyhodnejsi, ale ktory ma kvalitnejsiu audio reprodukciu / nahravanie.

Nováček
    Registrace
    May 2008

No myslel som slovensky velkosklad... dam ti link na cennik (je to v nom hned hore), ceny su ale samozrejme v SKK, cize vyslednu cenu v Ceskych korunach dostanes tak, ze pridas nasu dan 19% a potom to cele vydelis 1.3
    tu je link na cennik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No myslel som slovensky velkosklad... dam ti link na cennik (je to v nom hned hore), ceny su ale samozrejme v SKK, cize vyslednu cenu v Ceskych korunach dostanes tak, ze pridas nasu dan 19% a potom to cele vydelis 1.3
    tu je link na cennik
    Ta cena je dost dobra, ani se me nechce verit, ze je to u vas o tolik levnejsi nez u nas. Nicmene ja uz si objednal Looxe 420 s 512 MB kartou a celkem to vyjde na 11.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ten Loox 420 o ktorom hovoris je v com lepsi/horsi ako ta 4150, mne sa na 4150 nelubi napriklad to, ze nema CF a ze ma taku malu vydrz baterky.

Registrace
    Aug 2000

Ten Loox 420 o ktorom hovoris je v com lepsi/horsi ako ta 4150, mne sa na 4150 nelubi napriklad to, ze nema CF a ze ma taku malu vydrz baterky.
    Jak videli ucastnici "skoleni", minimalne vzhled zakladni desky je v obou pripadech temer identicky... Pokud me pamet neklame, tak krome jineho softu a prislusenstvi je to temer to same... Tedy az na displej, ten ma PL420 mnohem lepsi (vice v recenzich).

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení Asus MyPal A632/A636
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 17-08-2008, 14:42
  2. Velká recenze zařízení Asus MyPal A730
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 12:35
  3. Asus a716 + velka baterka
    Od Glottis v sekci Zbývající zařízení Asus