Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Vox - nastavení O2 MMS

dexx8 (1)|18.9.2007 20:48
Hledal jsem několik hodin po všech koutech všech fór ale jak nastavit svůj Vox pro využití služby MMS u O2 jsem nenašel. Všude zastaralé neaktuální manuální návody. Proto se obracím na Vás..jak to mám proboha udělat? Už fakt nevím...btw návod na eurotel.cz/ ( :D ) nefunguje (jako druhá kolonka ve formuláři pro nastavení se tam uvádí "připojuje se k: O2 MMS", což jaxi nelze)
Tedy pokud to někdo za stejných podmínek rozchodil nebo prostě ví...prosím o pomoc.
lanmanpokemon_ce4you (5)|8.12.2007 21:27
[QUOTE="dexx8"]Hledal jsem několik hodin po všech koutech všech fór ale jak nastavit svůj Vox pro využití služby MMS u O2 jsem nenašel. Všude zastaralé neaktuální manuální návody. Proto se obracím na Vás..jak to mám proboha udělat? Už fakt nevím...btw návod na eurotel.cz/ ( :D ) nefunguje (jako druhá kolonka ve formuláři pro nastavení se tam uvádí "připojuje se k: O2 MMS", což jaxi nelze)
Tedy pokud to někdo za stejných podmínek rozchodil nebo prostě ví...prosím o pomoc.[/QUOTE]

po mnoha neuspesich jsem to rozjel- navod je tu
http://czshare.com/135598/2SHU/MMS_HTC_S710_nastaveni.JPG
raven_kix_ce4you (11)|27.1.2008 14:40
Ahoj, nemáte někde ten návod stažený? Nejde mi to z toho CZshare.com stáhnout a docela by se mi hodil. Návod ze stránek O2 mi taky nějak nejde, díky.
locomachine (51)|24.7.2008 21:40
Připojuji se k žádosti o reup jinam, na czsh. neustále vyčerpána kapacita free downloadů.
Díky
-------------
Pokud to ještě někomu pomůže:
Nastavení - Připojení - GPRS - Nové - O2 MMS - Připojuje se k: zaměstnání
- Přístupový bod: mms
HOTOVO x4
Zprávy - MMS - Nabídka(Nastavení) - Menu(Nastavení MMSC) - Menu(Nový) - O2 MMS -
MMSC URL: http://mms.o2active.cz:8002
WAP brána: 160.218.160.218
Port: 9201
Připojit přes: zaměstnání
Max. velikost: 300K
WAP verze: WAP 1.2
Hotovo - Menu(Nastavit jako předvolené) - Hotovo