Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Postup aktualizace ROM na verzi 1.66.00WWE, Radio 1.10.00, ExtROM 1.66.131 na DATAPHONE2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    No a když budu chtít i některé programy z původní rom MDA (gprs monitor apod.) Tak si to tam stačí jenom překopírovat?
    A jde do rom přihrát instalace něčeho, aniž by se mi to instalovalo po hardresetu, ale až na můj popud?
    Archivace původních programů nemá podle mne význam, jelikož v každé novější verzi ROM jsou taktéž novější verze ( buildy ) jednotlivých programů.
    Instalace určitého programu na vlastní popud samozřejmě jde. Stačí mít nahraný instalační soubor ( *.cab ) v EXT-ROM ( ms_.nbf) a zástupcem ( *.lnk ) si ho prostě spustit až budete někdy potřebovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Opět se jedná pouze o nástřel těch nejdůležitějších věcí.
    Bylo by možné sesmolit nějaký podrobnější návod (postup) jak na to a hlavně na co si dát pozor. Mám DT2 a v něm stále původní ROM. Rád bych měl nějakou novější a protože si myslím, že nejsem v počítačích úplný začátečník, že bych to mohl zvládnout. Nic méně DT2 je moje úplně první PDA a proto je tato oblast pro mne nová a nerad bych ho totálně odrovnal. Zajímal by mne postup, jaká verze ROM je vhodná pro DT2 používané s Oskarem a hlavně jak zálohovat původní všechen software, tak aby kdyby se vyskytl problém a já potřeboval reklamovat, tak abych tam mohl nahrát opět původní a odnést do servisu.

Předem díky moc za všechny podněty.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Bud
    Bylo by možné sesmolit nějaký podrobnější návod (postup) jak na to a hlavně na co si dát pozor.
    Zde je vysvětlení. ( třetí příspěvek od shora )

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 20:16
  2. Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 27-08-2004, 08:00
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 12-06-2004, 13:10
  4. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 10:55
  5. Postup aktualizace ROM na verzi 1.60.36 , Radio 1.10.00 na DATAPHONE2