Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Postup aktualizace ROM na verzi 1.66.00WWE, Radio 1.10.00, ExtROM 1.66.131 na DATAPHONE2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

V pondělí mi sice do telefonu říkali ( po tom co jsem jim řekl, že mám build 3273 ), že již je novější verze,ale teď mi přišlo toto :
    Citace Původně odesláno od Moravia-consulting

Hezky den
    omlouvam se za pozdejsi odpoved zpusobenou problemy na nasem serveru.
    Takze jsem to zkontroloval a co se dotyka ET Dataphonu2, build, ktery jste uvedl, je veden jako aktualni verze pro ET Dataphone2. Proto Vam tedy zatim neposlu novou verzi, protoze neni k dispozici.
    Pokud by se nova verze objevila, budu Vas kontaktovat.
    Pokud mi někdy v budoucnu zašlou novější verzi, tak dám vědět.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Pokud budeš postupně odtraňovat soubory (končící na *.0405.MUI) v adresáři windows, tak příjdeš na to, který to dělá, potom stačí jen ten soubor vymazat a ostatní tam nechat.
    Já bych to typoval na soubor gsm610.acm.0405.mui nebo GPRSAthentication.exe.0405.mui
    Soubory mui jsou překlady dialogů, pokud je vymažeš, tak se nic nepřekladá a jede to dál.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

:sarcastic: Takže se dáme do práce.ET ani TM jim určitě novější verzi nezadá.Skončilo to pro ně dovozem a vydáním úvodní verze.Škoda - spoustu lidí to odradí od koupě jinak docela dobrého stroje.No a my přejdem na angličtinu :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Jiří Graz
    Ahoj
    Pokud budeš postupně odtraňovat soubory (končící na *.0405.MUI) v adresáři windows, tak příjdeš na to, který to dělá, potom stačí jen ten soubor vymazat a ostatní tam nechat.
    Já bych to typoval na soubor gsm610.acm.0405.mui nebo GPRSAthentication.exe.0405.mui
    Soubory mui jsou překlady dialogů, pokud je vymažeš, tak se nic nepřekladá a jede to dál.
    ... soubory není potřeba odstraňovat ale stačí je přejmenovat (např. místo gsm610.acm.0405.mui na _gsm610.acm.0405.mui) s následným restartem. Otázkou zůstává, zda vám to systém dovolí neboť soubory se při lokalizovaném UI používají. Pokud vám přejmenování nebude umožněno, vypněte lokalizaci UI.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem ten správný soubor nenašel. Musim prostě doufat, že Eurotel nebo T-mobile zadají Moravii-consulting aktualizaci. Na základě zkušeností s oběma operátory, tomu však moc nevěřím.
    Je možné, že tato verze češtiny nenarušuje jen ukončení GSM modulu, ale i ještě něco jiného ( o čem ještě nevíme ).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Tak jsem ten správný soubor nenašel. Musim prostě doufat, že Eurotel nebo T-mobile zadají Moravii-consulting aktualizaci. Na základě zkušeností s oběma operátory, tomu však moc nevěřím.
    Nefunguje to i když zrušíš všechny soubory *.mui?
    (dájí se obnovit přeinstalováním češtiny)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Když smáznu všechny soubory *.mui, tak vypnutí GSM funguje bez problémů ( ale jsem všude bez češtiny - to dá rozum ).
    Stačí jen vypnout překlad a už taky vypínání GSM funguje bez problémů.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Když smáznu všechny soubory *.mui, tak vypnutí GSM funguje bez problémů ( ale jsem všude bez češtiny - to dá rozum ).
    Stačí jen vypnout překlad a už taky vypínání GSM funguje bez problémů.
    Když najdeš ten pravej MUI, tak nebude česká jenom bublina o spojení. To se dá překousnout ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Graz
    Když najdeš ten pravej MUI, tak nebude česká jenom bublina o spojení. To se dá překousnout ne?
    To je mi jasný, ale těch souborů je 99, z nich asi 33 drží systém. Podle mne to právě je jeden z těchto 33 ( ale kdo ví ), ale jelikož je potřeba vždy provést zapnutí češtiny, vyzkoušení, vypnutí češtiny, SoftReset, smazání souboru, zkopírování souboru, ... Zkoušel jsem to asi dvě hodiny a prostě jsem ho nenašel. A už mne to nebaví.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Typ pro ty co se chystají provést upgrade :

Po tom co už máte určitě každý nějaký ten obrázek - Splash.. Tak si do něj nakreslete, něco v tomto smyslu:

V případě nálezu totohoto přístroje, jsem ochoten Vám za něj dát 5.000,- Kč. A svou adresu.

Částka může být samozřejmě jiná, a i ta věta. Ale je to určitě lepší, v případě ztráty za něj dát 5.000,- Kč než ho znova platit za přibližně 20.000,- Kč. Samozřejmě záleží taky na tom kdo to najde.

Tento obrázek se vlastně ukazuje pouze při SoftResetu a né, jako Ta volba při zapnutí - ta podle mne spíš zdržuje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

S nouvou verzí ROMek se mi jetě ani jednou nestalo, to že pokud spustím spojení ActiveSync přes Bluetooth se stolním PC, aby se spojení nepodařilo hned na první pokus. S předcházejícíme verzema ROM se to dařilo asi tak v procentuálním poměru ( 70 : 20 :10 ) - ( na poprvé : na podruhé : na potřetí ).
    Ale to že není všude čeština mne fakt štve.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jako jsem chválil spojení s klíčem Bluetooth MSI key, tak musím po tomto víkendu pochválit i spojení s GPS NAVILOCK pomocí Bluetooth. Za celý víkend ježdění a zkoušení GPS nebyl jediný problém se spojením s tímto přístrojem či výpadkem signálu GPS. Což se mi s předcházejícími verzemi ROM stávalo. Nevím však zda-li za to oprvadu může nová ROM., nebo jestli nepotřebovala GPS NaviLock prostě nějaký čas na rozjezd.

Osobně se mi, ale zdá, že nová verze ROM zvláda Bluetooth zcela bez problémů ( stále však používám i program Pocket Bluetooth Tools ) .

Abych pouze nechválil - zjistil jsem, že ani nová ROM v DATAPHONE2 neumožňuje správné fungování programu TV remote controller. Prostě dálkové ovládání mi nefunguje ani na vzdálenost 10 cm.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Osobně se mi, ale zdá, že nová verze ROM zvláda Bluetooth zcela bez problémů ( stále však používám i program Pocket Bluetooth Tools ) .
    Nová version 1.1.0.0 ( z 12.4.2004 ) programu Pocket Bluetooth Tools je zde .
    You may use up to 9 devices at the same time. ( Vy můžete používat až 9 zařízení zároveň )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Poznatky se souborem config.txt
    -> Pokud vložíte prázdný řádek v souboru config.txt mezi kopírování - vyhodí to chybu při provádění příkazů, ale je možno pokračovat dále bez závad.
    --------------------------------------
    Příklad - špatně :
    CPY1:\Extended_ROM\gx.dll
    CPY2:\Windows\gx.dll

CPY1:\Extended_ROM\gd104.dll
    CPY2:\Windows\gd104.dll
    -----------------------------------
    Příklad - dobře:
    CPY1:\Extended_ROM\gx.dll
    CPY2:\Windows\gx.dll
    CPY1:\Extended_ROM\gd104.dll
    CPY2:\Windows\gd104.dll

-> Pokud budete spouštět nějaký *.cab a ten nebude nahrán v ms_.nbf ( zapoměli jste ho přihrát ) nic se nestane, a ani to nevyhodí žádnou hlášku.

Tyto dva poznatky nemají vliv na číslo verze ROM a fungují i na nižších verzích.
    Přeju mnoho štěstí při uprávě tohoto souboru

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

No a když budu chtít i některé programy z původní rom MDA (gprs monitor apod.) Tak si to tam stačí jenom překopírovat?
    A jde do rom přihrát instalace něčeho, aniž by se mi to instalovalo po hardresetu, ale až na můj popud?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 20:16
  2. Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 27-08-2004, 08:00
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 12-06-2004, 13:10
  4. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 10:55
  5. Postup aktualizace ROM na verzi 1.60.36 , Radio 1.10.00 na DATAPHONE2