Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vodafone Student SMS Grátis

LUK.Krejci_ce4you (74)|18.9.2007 12:40
Vite uz o tomto novem projektu naseho cerveneho operator? Myslim si, ze je to urcite poutave a rad to vyzkousim, ale uz ted jsem si jist, ze mi nebude vyhovovat ta jejich JAVA apklikace.
Chtel jsem se tedyl zeptat, zda by se nekomu nechtelo vytvorit podobny program pro nase chytre milacky? Nejde mi o vynechani tech jejich reklam, ale rad bych pouzival klasickou tvorbu zprav a proste vse, jak to funguje ted.
Mimochodem, co rikate obecne na tuto akci?
PS: Kdyby nekdo nevedel o co jde...
http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/Vodafone-300-SMS-den+...+72/default.aspx
http://www.milujteje.cz/
kecinzer_ce4you (332)|8.10.2007 13:30
Mně by ta jejich aplikace možná i vyhovovala, otázka je, jestli to vůbec na Pocket PC půjde stáhnout a spustit.
Za chvilku se vydám do Vodafonu a zkusím si to aktivovat.
LUK.Krejci_ce4you (74)|14.10.2007 12:47
Zkusil jsi to uz? Jede to tedy?
kecinzer_ce4you (332)|16.10.2007 18:26
Tak již mám službu aktivovanou. Java aplikaci nemám, protože mi nejde přijmou SMS na její stažení a podle zaměstnanců Vodafonu by to prý stejně nešlo, jelikož telefon není podporován (HTC Charmer).
Takže jsem nucen službu používat přes Vodafone Live! (WAP).
Ze začátku mi to nešlo, ale pak jsem na to přišel. Je nutné v datových připojeních vyplnit Vodafone WAP (dle návodu).
A následně v IE zadat wsp://live.vodafone.com.
Stránky mi fungují, ale nezobrazují se mi obrázky, takže nevidím ani reklamu :D
kecinzer_ce4you (332)|18.10.2007 12:14
Teď jsem se díval do vyučtování a mám tam asi 1,5Kč za data, což nechápu.
APN mám internet, přitom se připojuji přes data.vodafone.cz.
Je fakt, že je to vyúčtování zezačátku, kdy jsem s tím laboroval.
Uvidíme tento měsíc.
Wexx (25)|4.11.2007 18:00
No to máš právě špatně. Musíš mít WAPovej profil .

Není potřeba vytvářet celou aplikaci znova. On by spíš stačil plugin do Pocket IE na vkládání telefoního čísla ze seznamu. Nevíte náhodou o něčem takovém?

Jinak Vodafone je sám proti sobě tím že ta Java aplikace jde jen na pár telefonech. V PIE se Live! verze zobrazuje bez grafiky, tudíž i bez reklam, takže vlastně Vodafone nedodržuje své vlastní podmínky (nám je to jedno, ale zadavatelům reklamy určitě ne).
chipoun (16)|4.11.2007 18:07
Asi i proto je zadavatel reklamy zatím jen Vodafone :D . Teda aspoň se mi zatím nestalo, že by se mi ukázala reklama na někoho nebo něco jiného :-)
kecinzer_ce4you (332)|4.11.2007 20:23
[QUOTE="Wexx"]No to máš právě špatně...[/QUOTE]
No to nemám, již jsem si to ověřoval u mého známého, který dělá u nich, připojuji se přes wap, mají v tom bordel.
Na forech mobilmanie psalo víc lidí, že jim to účtují.
Wexx (25)|6.11.2007 18:46
Napsal jsi, že máš APN internet. To je špatně, APN musí být data.vodafone.cz.
kecinzer_ce4you (332)|6.11.2007 20:24
[QUOTE="Wexx"]Napsal jsi, že máš APN internet. To je špatně, APN musí být data.vodafone.cz.[/QUOTE]
No to mám jako na faktuře, ale je to blbě, protože v telefonu mám APN wap.
jenda.69 (16)|5.1.2008 11:12
Já osobně tu strategii vodafonu nechápu. Měl jsem Siemens M75, není podporovanej, ale aplikaci jsem v pohodě stáhl (i když to psalo, že možná nebude funkční), když jsem jí chtěl stáhnout svojí holce na Samsungu, tak tam už ta volba stáhnout nebyla, stejně jako na jakýmsi SE její kámošky.

A aplikace pro WM by byla myslím dobrej nápad. Při prvním spuštění by se třeba připojila přes APN pro wap, stáhla si jad soubor pro java aplikaci, ze kterýho by si zjistila potřebný data (číslo, heslo) a pak se už normálně připojovala přes APN pro internet jako java...
Mně osobně na Voxovi ta aplikace funguje (nahrál jsem si tam tu, co jsem měl na Siemensu a upravil jad podle návodů na netu), ale nedostanu se do adresáře, což je myslím docela zásadní problém... Ale nevadí, stejně píšu jen na čísla, co si pamatuju ;)
maxtremek (88)|19.1.2008 14:15
zdravim koupil jsem si xda orbit a snazim se na nem rozchodit smsgratis.. na mem predchozim smartphonu i ppc to jelo bez problemu..tak jsem pouzil svuj instalacni jar a jad a nahral do meho noveho ppc. Instalace v poradku ale pri spusteni to pise The midlet could not be instantiated: java.lang.numberFormatExeption
pritom ten samy jar a jad mi na jinem zarizeni jel.. pouzivam emulator Esmertec JAVA Manager.. a zkousel jsem i Intent Midlet Manager ten zas napise pri spousteni nainstalovaneho midletu Failed to run the Midlet.. takze vsechno bezuspesne. chci se tedy zeptat cim to muze byt.. proste jak to rozchodit.. diky
kecinzer_ce4you (332)|20.1.2008 10:45
Než se s tím takhle s*át, tak to radši posílám normální SMS, zas tolik jich neposílám, tak myslím, že mě to nezrujnuje :D
Skacko (36)|4.2.2008 22:42
mohl bys ten .jad i .jar nekam uploadnout a pak sem dát odkaz?:))
michae-l (1)|13.2.2008 02:06
No panove tak nejak se nam to nehybe. Ja se priznam,ze to porad dokola zkousim a uz si nevim rady. Ja teda vsude ctu,ze instalace se podarila, ja neprojdu ani pres ni. Kliknu na -jad soubor a nacte mi to v emulatoru /zkousel sem Esmertek, TAO, Midlet manager Intent/ zkratka kde co. A nejde mi to ani nainstalovat.

-soubory jsem si stahnul pres nokii 6300, upravil ten -jad a neustale jej upravuji aby to nejak slo,ale zatim bez uspechu

-a k me otazce : Je to vubec mozne na WM6 spustit, aby to fungovalo? At se tim teda porad netrapim zbytecne.

jenda.69 (16)|17.2.2008 00:58
Jde, na konkurenční smartmanii to admin rozjel i na PPC. A co to píše, že to nejde nainstalovat? Já ten jad otevřel v PSpadu, upravil a pak to zkopíroval do notepadu a uložil...
maxtremek (88)|12.5.2008 23:01
zdravim ja to taky rozjel ale tu první verzi.. ted jak je ta nová tak nemám novy .jad ani .jar mohl by to sem nekdo upnout od te posledni verze nebo mi to poslat na email ci icq? heslo a cislo si zmenim na sve.. poskytnu na oplatku emulator ve kterem to funguje.. diky
kesu (548)|10.6.2008 12:10
No boj s tou jejich pochybnou java aplikací jsem vzdal,radeji to posilam přes IE a stranky vodafone live
kesu (548)|10.6.2008 12:11
tady mate jednu z posledních verzí aplikace na testování