Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Příslušenství pro X500

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Rad bych zde zalozil tema ktere se bude zabyvat prislusenstvim k E-TENu.
    Aby jsme se mohli podelit o sve zkusenosti a usnadnit tak ostatnim orientaci ve vyrobcich.
    ----------------------------------------------------------------------------

Zacnu pomerne levnou nabijeckou do auta Nabíječka USB CL BLACK - USB MINI 5PM cena 181,- s DPH, spokojenost maximalni.

Dale pouzivam drzak do auta Nokia CR-39 ktery se da koupit jiz za 461,- s DPH. X500 do nej zapadne skvele, i kdyz musi byt drzak roztazen na max.velikost a zafixovat jde jen o jeden zoubek.

Uvital bych od ostatnich zkusenosti s foliemi na displej (prosim vcetne ceny a odkazu) a dale na pouzdra. To originalni sice neni spatne, ale predpokladam ze se samet brzy osoupe a nema zadny uchyt na opasek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ja mam Hama drzak (cca 240,- Kc), ktery mi zbyl po Qteku a akorat jsem posunul ty packy trochu excentricky, aby tam sel zasunout USB konektor. Nestiska to zadne tlacitko a vleze se tam i moje redukce (vcetne mikrofonu pro handsfree) do autoradia.

Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. rozdiel vo vydrzi baterie na x500 a x500+
    Od jano12345 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 17:20
  2. Koupit X500, nebo čekat na X500+ ?
    Od qulee v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 20-07-2007, 10:41
  3. E-Ten připravuje: X500 - nový komunikátor s GPS X500
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-10-2006, 09:16
  4. Příslušenství k MDA T-Mobile
    Od TiborXDA v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-03-2004, 11:05
  5. Příslušenství
    Od Nika_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-02-2004, 15:48