Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 nepouzitelny jako diktafon?

^Petr^ (0)|14.9.2007 20:03
Zdravim, mel bych na Vas prosbu.
Mel jsem 2 dny P535, ale musel jsem ji reklamovat, protoze nahravani bylo velmi slabe, prakticky jako diktafon nepouzitelne. Prodejce mi vratil penize s tim, ze to je vlastnost pristroje a ze nema cenu ani zkouset jiny model :((.
Ted se mi to rozlezelo v hlave a trochu se mi i styska ;).
Tato funkce je pro me dulezita, zatim si nahravam prednasky na Looxe 400, ktery se urovni nedal zdaleka srovnat. Nezda se mi, ze by podobne PDAcko melo tak rozdilnou kvalitu zaznamu. Nekdy k nahravani pouziji i Ericsson a uroven je porad nesrovnatelna. Rad bych si koupil P535 znovu, protoze jinak mi vyhovoval, ale bojim se, ze to bude stejne. V recenzich se moc o zaznamu nepise. Zkusil jsem nahrat na stranky 2 nahravky je to z CT1 - normalni hlasitost TV soubozne zaznamenano na Looxe a P535.
Zkuste posoudit jestli je mozny aby to tak spatne nahravalo nebo jestli to byla vada. Nebo jestli by jste mi nekdo poslal nejakou nahravku na ukazku.
Dekuji.


http://www.tenzor.cz/skladka/asus/AsusP535.mp3
http://www.tenzor.cz/skladka/asus/Loox400.mp3
Mipii (24)|16.9.2007 19:55
Čau zitra mi přijde p535 tak ti hned neco skusim nahrat tak chvili vyčkej
Mirecnet (11)|19.9.2007 20:08
Skusal som nieco nahrat na P535 a nebolo to take hrozne ako na tvojej nahravke. Ono zrejme netreba od PDA ocakavat, ze to bude zvladat vsetko uplne profesionalne ako specialny diktafon za 5000 korun.
Napriklad ten 2 megepixel fotak v p535 vobec nepouzivam. Lebo s fotakom CANON Powershot A570 (cca. 8000 korun) a jeho fotkami o rovnakom rozliseni sa to neda ani zdaleka porovnat.
Ale prilozitostne daco odfotit, alebo nahrat zvuk sa tym da...a je to pouzitelne.
Mipii (24)|20.9.2007 18:34
Tak až ted mi přišel asus a jsem spokojen a nahravky jsou uplne luxusní a jdou uplně pěkně slyšet tak nevim asi maš špatny kus
^Petr^ (0)|20.9.2007 19:41
Dekuji za reakce.
Ja se mezi tim dostal k dalsimu kusu P535 a bouzel uroven nahravani je uplne stejne hrozna. Pravda je, ze zde na uvedene nahravce je nejnizsi format kvality souboru, tusim (8000Hz, mono, 8bit) pri zvoleni vyssi kvality je to trochu lepsi, ale porad je to nesrovnatelne. Ja samozrejme necekal zazraky a taky jsem to neporovnaval s profesionalnim diktafonem, jak tu pise kolega vyse. Vychazel jsem z urovne nekolik let stareho PDAcka ci mobilniho telefonu a tady Asus prohral.
Puvodne jsem si taky myslel ze je to vada, ale po te co jsem mel moznost overit si to na jinem modelu z uplne jine serie, je jasne ze tady Asus zklamal.
Glamb_ce4you (0)|6.12.2007 23:59
Nejprve jsem byl z nahrávání na P535 stejne zklamán. V klasickym Záznamu zvuku převládalo pískání a šum (hlasitější než zvuk samotnej). Zajímavý bylo, když jsem zkusil nahrát záznam přes headset - docela vpohodě. Taky bylo divný, že při telefonování si zatim nikdo na špatnej zvuk nestežoval a při echo testu Skypu jsem si mohl s jistotou ověřit, že chyba musí bejt někde na straně toho defaultniho softu na záznam zvuku.

Takže pokud jsi nezkoušel nějakou alternativu k tomu programu, tak to rozhodne vyzkoušej.. :)