Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 52

Téma: Internetová Rádia pro MDA, XDA, DataPhone a QTek na WM2K3PE

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zdravím, neví někdo jakým jiným prográmkem si spustím ty soubory *.asx??
    jakýkoli jiný než WMP
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

To fakt není jinej program než Win Media Player??

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Tak i ja pripojim par radii.je to vetsinou trance z www.di.fm ale myslim i na rokove zalozeny lidi nebo hiphop a klasiku.Ja si myslim,ze prave wmp je na tohle dobrej.ver tomu,i kdyz ho asi nemas rad z klasickych win,ale umi vypnout displej a pri datovym prenosu pres bluetooth setrit baterii nebo mit vsechno v oblibenych.Jinak pocketmvp prehrava mp3 stream.
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Beta Player by se mi líbil ale nepodporuje přehrávání WMP 9 mi často nahlásí problém se sítí a nemohu se toho zbavit (přihlášen jsem, ale přehrávání neprobíhá. Přeinstalovat to nejde (součást systému) nevíte co s tím? Soubory *.asx mám asociovány k Win MP

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím,
    uvažuji o kombinaci LOOX720,ET data nonstop a GPRS karta ANYCOM.
    Otázky :
    - opravdu vám to hraje při normálním GPRS ? jaká je kvalita ?
    - používá někdo SKYPE ?

Díky PK

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Při testování programu Resco Radio (více ZDE) a vyhledávání adres tuzemských internetových rádií jsem mimo jiné narazil i na RHF (Rádio Haló Futura) = rozhlasový maják do jiné budoucnosti (stránky ZDE), to prostě nemá chybu, zejména zpravodajské vstupy :sarcastic: , adresa je mms://radiohalo.cz/?WMBitrate=XXXXXX, kde za XXXXXX zadejte pro 16 Kbit číslo 20000, 32 Kbit = 40000, 64 Kbit = 70000 a 128 Kbit = 135000. Pamatujete stanici Hvězda? Tak to je něco podobného, něco na způsob "připravte si kameny, přijely k nám Plameny" ...

Debata kolem internetových rádií je zařazena pod HTC Pocket PC..., ale patří to více do Multimédií, něco jsem při vyhledání našel i pod Motorolou, může to proto některý z moderátorů přesunout celé do Multimédií??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

ja mam wmp10 a je to nim super ale nez sem preflashoval svoje mdaIIItak ve wm9 bylo taky fajn... jinak gprs to v pohode zvlada a jestli mas tmobile tak je to lepsi pouziva,lepsi kodovani takze vetsi cast paktu obsahuje data=vyssi rychlost :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Mam mensi dotaz na Jarouse: Jak importujes nova radia, ktere nemaji ani .pls ci .m3u, ale pouze odkaz na .asx Bere to i tuto priponu? Jinak Rradio je docela povedeny, bohuzel nektere chyby jsou neopraveny. Napr na me stare cihle 4150 to uziralo ram az do nuly a potom hotovo a softR. Ted to zkousim na hx 4700, tak uvidime.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, po pravdě, RescoRadio šlo z baráku... jak píšeš, žere to zběsile paměť, testoval jsem i provoz v autě, konkrétně jsem použil trochu vzdálenější country stanici, něco jede celkem plynule, něco má výpadky při ukládání a v některých případech se cihla kousla... nějak jsem v trial verzi nedokázal nastavit ukládání do většího prostoru na kartu, furt to šlo do cihly... Pokorně jsem se vrátil k MortPlayeru, chystám se ještě jednou nainstalovat RescoRadio a z těch cca 120 předvolených stanic si vybrat dle vkusu, vyhledat na iNetu stránky a zjistit *.asx a to dát do MortPlayeru... z toho plyne, že jsem se ani nepokoušel nějak výrazně tam ládovat další stanice, proto nedokáži zodpovědět tvůj dotaz, sorry...:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Dajte Radiu este sancu...Inac ten bug ktory zral pamat bol sposobeny zlou dokumentaciou od Mircosoftu. Pisalo sa tam ze data sa nikdy necachuju, a samozrejme opak je pravdou. Uz je to vyriesene. Stiahnite si v priebehu buduceho tyzdna verziu 1.20 a piste nazory.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Možná s ebude hodit někomu tenhle web optimalizovaný pro PDA. Je tam seznam českých rádií vysílajících ve streamu 16kbps
    http://www.pocketpcmedia.tk/

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ahoj,

posloucháte někdo na PDA Radiobeat (ve WMP)? Linky které jsou k nalezení tady jaksi nefungují ... (

Díky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus přímo AB radio nebo play.cz

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Díky,

v Resco Radio už mi to jede, jen kvalita je jakási mizerná - na 128 k to nějak koktá, ostatní rádia v pohodě.

K

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Mas najnovsiu verziu 1.61? S nou by nemali byt taketo problemy.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 17-07-2009, 16:50
  2. internetová rádia na MDA Vario
    Od jsdavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-09-2006, 13:23
  3. Kryt na Qtek 2020 Dataphone II
    Od melichz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1