Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 - CD přehrávač ruší GPS příjem ?

franekf_ce4you (0)|13.9.2007 14:12
Při toulkách s mým A701 v autě jsem si všiml, že mi občas vypadává signál GPS, resp. celou cestu (50 min) nic nenaladil, nebo se chytnul na pár minut. Jiný den úplně v pohodě ta samá trasa plný signál. Včera se mi povedlo zjistit, že příčinou je CD přehrávač v autorádiu (nějaký starý Blaupunkt)!!! Opravdu, několikrát jsem zapnul přehráváni CD a signál se okamžitš ztrácel (z plného v tomtomu na 1-0 čárek). Při vypnutí CD naskočil. Samotné puštěné rádio nemá vliv. Mio je v držáku cca 20 cm nad autorádiem a napájení pouze z baterie. Sám jsem tomu nevěřil - máte někdo podobnou zkušenost nebo teorii čím by to mohlo být ?
europan (10)|14.9.2007 08:47
Tak to pocujem prvy krat :) Pred par dnami som skusal navigaciu v mojej a701 (miomap) v novej fabii a mal som MIO polozene v tom priestore nad CD radiom zapojil som to do zasuvky v aute. Signal celych 150 km, na maxime, vratne GSM :))
Ked nepouzivas adapter a ides len baterku tak si daj drziak na stranu vodica, zhruba na uroven laveho spatneho zrkadla. Tak to mam aj ja na mojom WV s tym rozdielom, ze som napojeny na zastrcku v stredovom panely :cool: