Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přepímání mezi běžícími aplikacemi (Alt + Tab)

Tomhawk (15)|13.9.2007 02:54
Existuje nějaký soft,který umí přepínat mezi běžícími aplikacemi (mimo SPB Pocket Plus)? Důležité pro mě je, aby se "alt+tab" dalo nadefinovat na HW klávesy. Hledal jsem, ale nenašel :(
neoxo (133)|13.9.2007 08:07
Ano existuje, pouzivam

HandySwitcher 3.0 od DinarSoft

Mam to priradene ku HW klavese a ked stlacim klaves objavi sa menu a sipkami si nalistujem aku aplikaciu chcem aktivovat, pripadne ak som nastaveny na aplikacii a dam sipku do prava, tak aplikaciu zatvorim.
Velmi sikovne hlavne to puzivam na zatvorenie aplikacie :) a sem tam na prepnutie.

V hornej liste po nainstalovani pribudne ikonka, ktoru je mozne umiestnit kam len chces, cize moze byt aj na spodku displeja.

link na aplikaciu
dort (1212)|13.9.2007 08:10
asi jsi spatne hledal, dej si googlu AltTab a uvidis co Ti vse vypadne :D

P.S. ano AltTab existuje a jde priradit k HW klavese ;)
Tomhawk (15)|13.9.2007 17:44
No to sem samozřejmě zkusil a vypadlo toho požehnaně, ale na PPC už méně. Resp. skoro nic :D
Martin Ráž Hoch (1832)|13.9.2007 18:05
Alt TAB & Alt F4 pro HW tlačítko na Pocket PC

Už to tu stoprocentně někde bylo, ale nasměrování neuškodí;). Tady jsou dvě malé aplikace, na které když uděláte shortcut do /Windows/Start Menu/Programs (nebo je tam přímo zkopírujete), tak je lze pak namapovat k HW tlačítkám. Používám namapované na boční recording u HTC TyTN a už bych bez toho nemohl být;)

Aby to nebylo ale bez brblání, tak příště nejdřív pan Google, zkusit zadat string takto site:forum.xda-developers.com "alt tab" a je to;)
Tomhawk (15)|13.9.2007 18:45
Moc děkuji. Vím jak namapovat aplikace na HW tlačítka nemám zařízení s WM první den. Přiznávám, že sem hledání nevěnoval tolik času kolik bych mohl. Bohužel sem to hledal na noční v práci kdy jsem měl chvíli volněji. Takže jěště jednou všem děkuji a omlouvám se.
Miloš Strouhal (3997)|13.9.2007 19:27
Pokud pouzivate variantu od Spb, jeste je treba vlezt do registru a najit a zeditovat tento klic: HKLM\SOFTWARE\Spb Software House\Pocket Plus\8 a tam zeditovat alttabshowtime z hodnoty 1500 alespon na hodnotu 15000, nebo jak vam to bude vyhovovat. Je to doba po kterou zustane zobrazen vycet aplikaci mezi kterymi muzete prepinat, defaultne je to u te verze od Spb prilis kratke, snad dve vteriny.
Tomhawk (15)|13.9.2007 22:24
Já SPB Pocket Plus používal do teď, ale po čase jsem si uvědomil, že z celého balíku využíval jen Alt+Tab. Takže jsem se Pocket + zbavil a jen potřeboval najít náhradu za tuto fci.
Miloš Strouhal (3997)|13.9.2007 23:16
Aha, tak proc jsi ten Alt-Tab hledal nekde na internetu, kdyz jsi mohl pouzit ten co je soucasti baliku od Spb? :) Stacilo jit do slozky /Program Files/Spb Pocket Plus a tam bys nasel AltTab.exe. A ten funguje spolehlive i bez celeho baliku Pocket Plus.
Tomhawk (15)|13.9.2007 23:47
Protože mě nenapadlo, že to jde :D. Složku s SPB jsem neprohlížel, tudíž si ani nevšiml samostatného *.exe pro Alt Tab. Takže ještě jednou děkuji.
ondrejandrej (40)|10.12.2007 09:37
Rozhodol som sa teda inštalovať si Spb Pocket Plus, pritom som si ponechal len Alt Tab a ostatné som zmazal. No ale na moje nemilé prekvapenie, aplikácie sa neprepínajú skutočne klávesovou skratkou Alt + Tab na mojej hw klávesnici, ale len HW tlačidlom na vreckovom počítači, ktoré som na to priradil. Myslel som, že keď už sa to tak volá, tak to bude aj fungovať s klávesovou skratkou Alt Tab na hardware-ovej klávesnici. Nedá sa to nejako spraviť, resp. neexistuje na to iný program?
Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2007 12:09
Me ten alt-tab z P+ extra na Treu nebezi (s P+ to bylo no problemo). Tedy funguje, ale to okno se objevi jen na kratkou chvili a jde prepnout pouze mezi 2 aplikacemi. Nekdo mi rikal, ze ma stejny problem na Kaiseru i s nainst.P+.
Martin Ráž Hoch (1832)|10.12.2007 12:18
No, už jsem na tento problém také narazil... ono to není až tak úplně pravda, že by to přepínalo jen mezi dvěmi aplikacemi... ono když to totiž zkusíte vícekrát, tak to pak nakonec přepne i na další aplikaci.

Osobně bych spíš viděl vadu v aplikaci Phone, která je dost taková všelijaká na přepínání, ale to je jen osobní domněnka.
babaq (309)|10.12.2007 21:57
Umí to i iLaucher od SBSH, ale ten toho umí o hodně více a je placený. Nicméně pro úplnost...
Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2007 22:18
....a nyní je i v češtině. ;)
Miloš Strouhal (3997)|10.12.2007 23:50
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Me ten alt-tab z P+ extra na Treu nebezi (s P+ to bylo no problemo). Tedy funguje, ale to okno se objevi jen na kratkou chvili a jde prepnout pouze mezi 2 aplikacemi. Nekdo mi rikal, ze ma stejny problem na Kaiseru i s nainst.P+. [/QUOTE]HKLM\SOFTWARE\Spb Software House\Pocket Plus\8 a zmeni si hodnotu alttabshowtime z 1500 na libovolnou vyssi, idealne 15000.
Martin Ráž Hoch (1832)|17.12.2007 22:27
Nevím jestli tohle není nějaká již zmiňovaná aplikace, ale po problémech s utilitkou AltTab jsem dnes vykousl;) z jedné ROM tuto věcičku, která mi funguje skvěle!

Když jí nastavím pod HW tlačítko, tak se i zobrazí na co přepínáte a když zmáčnete několikrát, tak funguje přesně jako Alt TAB na Windows PC.
burticek (211)|19.12.2007 23:32
Super aplikace. Diky :yes:
Martin Ráž Hoch (1832)|19.12.2007 23:35
No to sakra:)... mě se hodně osvědčilo nastavit pomocí aplikace HButton pod dlouhý stisk tlačítek. HTC Hermes má nahoře 2 tlačítka - Messaging a IExplorer. Pod levou mám Alt + TAB a pod pravou mám Alt + F4.
burticek (211)|19.12.2007 23:54
Na to Alt + F4 pouzivas co?
Martin Ráž Hoch (1832)|20.12.2007 00:05
Kupodivu na zavírání aplikací, OK tlačítko aplikaci neukončí, ale hibernuje a to se mi občas hodí, ale na druhou stranu některou aplikaci potřebuji vyloženě ukončit.
burticek (211)|20.12.2007 01:12
Otazka neznela: na co Alt + F4 pouzivas, ale Na to Alt + F4 pouzivas co? Mysleno: jaky program pouzivas na to ukoncovani? Tu klavesovou zkratku samozrejme znam ;-) Ale je fakt, ze jsem to mohl napsat srozumitelneji.
FALCO_01 (32)|20.12.2007 10:29
na to Alt+F4 je odkaz na xda na první stránce asi pátý příspěvek.