Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Přepímání mezi běžícími aplikacemi (Alt + Tab)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Existuje nějaký soft,který umí přepínat mezi běžícími aplikacemi (mimo SPB Pocket Plus)? Důležité pro mě je, aby se "alt+tab" dalo nadefinovat na HW klávesy. Hledal jsem, ale nenašel
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Ano existuje, pouzivam

HandySwitcher 3.0 od DinarSoft

Mam to priradene ku HW klavese a ked stlacim klaves objavi sa menu a sipkami si nalistujem aku aplikaciu chcem aktivovat, pripadne ak som nastaveny na aplikacii a dam sipku do prava, tak aplikaciu zatvorim.
    Velmi sikovne hlavne to puzivam na zatvorenie aplikacie a sem tam na prepnutie.

V hornej liste po nainstalovani pribudne ikonka, ktoru je mozne umiestnit kam len chces, cize moze byt aj na spodku displeja.

link na aplikaciu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

asi jsi spatne hledal, dej si googlu AltTab a uvidis co Ti vse vypadne

P.S. ano AltTab existuje a jde priradit k HW klavese

Nováček
    Registrace
    May 2006

No to sem samozřejmě zkusil a vypadlo toho požehnaně, ale na PPC už méně. Resp. skoro nic

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Alt TAB & Alt F4 pro HW tlačítko na Pocket PC

Už to tu stoprocentně někde bylo, ale nasměrování neuškodí. Tady jsou dvě malé aplikace, na které když uděláte shortcut do /Windows/Start Menu/Programs (nebo je tam přímo zkopírujete), tak je lze pak namapovat k HW tlačítkám. Používám namapované na boční recording u HTC TyTN a už bych bez toho nemohl být

Aby to nebylo ale bez brblání, tak příště nejdřív pan Google, zkusit zadat string takto site:forum.xda-developers.com "alt tab" a je to

Nováček
    Registrace
    May 2006

Moc děkuji. Vím jak namapovat aplikace na HW tlačítka nemám zařízení s WM první den. Přiznávám, že sem hledání nevěnoval tolik času kolik bych mohl. Bohužel sem to hledal na noční v práci kdy jsem měl chvíli volněji. Takže jěště jednou všem děkuji a omlouvám se.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pokud pouzivate variantu od Spb, jeste je treba vlezt do registru a najit a zeditovat tento klic: HKLM\SOFTWARE\Spb Software House\Pocket Plus\8 a tam zeditovat alttabshowtime z hodnoty 1500 alespon na hodnotu 15000, nebo jak vam to bude vyhovovat. Je to doba po kterou zustane zobrazen vycet aplikaci mezi kterymi muzete prepinat, defaultne je to u te verze od Spb prilis kratke, snad dve vteriny.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já SPB Pocket Plus používal do teď, ale po čase jsem si uvědomil, že z celého balíku využíval jen Alt+Tab. Takže jsem se Pocket + zbavil a jen potřeboval najít náhradu za tuto fci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Aha, tak proc jsi ten Alt-Tab hledal nekde na internetu, kdyz jsi mohl pouzit ten co je soucasti baliku od Spb? Stacilo jit do slozky /Program Files/Spb Pocket Plus a tam bys nasel AltTab.exe. A ten funguje spolehlive i bez celeho baliku Pocket Plus.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Protože mě nenapadlo, že to jde . Složku s SPB jsem neprohlížel, tudíž si ani nevšiml samostatného *.exe pro Alt Tab. Takže ještě jednou děkuji.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Rozhodol som sa teda inštalovať si Spb Pocket Plus, pritom som si ponechal len Alt Tab a ostatné som zmazal. No ale na moje nemilé prekvapenie, aplikácie sa neprepínajú skutočne klávesovou skratkou Alt + Tab na mojej hw klávesnici, ale len HW tlačidlom na vreckovom počítači, ktoré som na to priradil. Myslel som, že keď už sa to tak volá, tak to bude aj fungovať s klávesovou skratkou Alt Tab na hardware-ovej klávesnici. Nedá sa to nejako spraviť, resp. neexistuje na to iný program?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Me ten alt-tab z P+ extra na Treu nebezi (s P+ to bylo no problemo). Tedy funguje, ale to okno se objevi jen na kratkou chvili a jde prepnout pouze mezi 2 aplikacemi. Nekdo mi rikal, ze ma stejny problem na Kaiseru i s nainst.P+.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, už jsem na tento problém také narazil... ono to není až tak úplně pravda, že by to přepínalo jen mezi dvěmi aplikacemi... ono když to totiž zkusíte vícekrát, tak to pak nakonec přepne i na další aplikaci.

Osobně bych spíš viděl vadu v aplikaci Phone, která je dost taková všelijaká na přepínání, ale to je jen osobní domněnka.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Umí to i iLaucher od SBSH, ale ten toho umí o hodně více a je placený. Nicméně pro úplnost...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

....a nyní je i v češtině.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Favorit mezi navigačními aplikacemi
    Od Mira_ce4you_oldd v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 12-06-2006, 21:16
  2. Synchronizace s nonMrkvosoft aplikacemi?
    Od Dr.Diesel v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 12:56
  3. GPSProxy - freeware pro sdílení GPS mezi více aplikacemi
    Od Myrek_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 22:11
  4. Jak jednoduse prepinat mezi spustenymi aplikacemi?
    Od Orloj_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-07-2004, 19:25