Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nevypina se GPS u N560

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Pokud mam pustenou nejakou navigaci a vypnu normalne Looxe, obcas se stane, ze stale blika oranzova ledka GPS. Vypnu, zapnu porad blika. Podle ubytku baterky po delsi dobe odhaduji, ze GPS stale basti energii. Nekdy to dela i modra BT ledka. Setkal se s tim nekdo? Nevite co s tim?
    Jedine co me napadlo je jestli s tim nema co delat LooxLight, ktery pouzivam na vypnuti modreho podsviceni tlacitek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokud nevypneš program využívající GPS, je GPS zapnutá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Tak tomu nerozumim. Když normálně vypnu PDA, tak se vypne i GPS. Většinou. Jen občas to dělá, to co pipisuji v předešlém příspěvku.
    Tobě vždy zůstane zaplá GPS? Tedy po vypnutí bliká oranžově GPSa po zapnutí ihned ví kde je? Držel jsem v ruce několik N560 a takhle se mi nikdy nechovali. Pokud je vypnu třeba se zaplým tomtomem, tak se gps vypne a po zapnutí pda znovu chvíli trvá než najde kde je.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No neviem, ja ked chcem vypnut navigaciu aby nesla baterak, tak dvakrat rychlo stlacim tlacitko diktafon, iGo sa mi zloží na dolnú lištu k ikone Bluetooth a PDA v poho vypnem. potom len kliknem na ikonku, iGo sa hned nacita a hladaju sa satelity.

Podobná témata

1. Nevypíná se HP iPAQ 114
    Od Mošna v sekci iPAQ 1xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-05-2011, 08:35
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 10:58
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-07-2009, 12:19
  4. LOOX 720 se nevypina
    Od Ivanm_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers