Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevypina se GPS u N560

tomasd_ce4you (87)|12.9.2007 23:36
Pokud mam pustenou nejakou navigaci a vypnu normalne Looxe, obcas se stane, ze stale blika oranzova ledka GPS. Vypnu, zapnu porad blika. Podle ubytku baterky po delsi dobe odhaduji, ze GPS stale basti energii. Nekdy to dela i modra BT ledka. Setkal se s tim nekdo? Nevite co s tim?
Jedine co me napadlo je jestli s tim nema co delat LooxLight, ktery pouzivam na vypnuti modreho podsviceni tlacitek.
Basičan (11)|18.9.2007 08:00
Pokud nevypneš program využívající GPS, je GPS zapnutá.
tomasd_ce4you (87)|18.9.2007 10:02
Tak tomu nerozumim. Když normálně vypnu PDA, tak se vypne i GPS. Většinou. Jen občas to dělá, to co pipisuji v předešlém příspěvku.
Tobě vždy zůstane zaplá GPS? Tedy po vypnutí bliká oranžově GPSa po zapnutí ihned ví kde je? Držel jsem v ruce několik N560 a takhle se mi nikdy nechovali. Pokud je vypnu třeba se zaplým tomtomem, tak se gps vypne a po zapnutí pda znovu chvíli trvá než najde kde je.
milos797 (259)|22.9.2007 15:10
No neviem, ja ked chcem vypnut navigaciu aby nesla baterak, tak dvakrat rychlo stlacim tlacitko diktafon, iGo sa mi zloží na dolnú lištu k ikone Bluetooth a PDA v poho vypnem. potom len kliknem na ikonku, iGo sa hned nacita a hladaju sa satelity.