Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ochranný obal Mio A701

rady4_ce4you (229)|12.9.2007 10:37
Chci se zeptat, jestli se někomu podařil sehnat jiný ochranný ochranný obal než ten orig. např. Krusell. Ten co je k tomu dodaný dost dobře nechrání Mio proti odření a na víc se stále musí vytahovat.
CrazyCZ (3)|13.9.2007 09:21
co treba sunnysoft.cz
quick100 (38)|13.9.2007 20:15
Nebo tento odkaz:

http://pdaden.com/shop/cart.php?target=search&substring=a701

Sám jsem si pořídil "Silicone Jacket for Matic Mio A701 (with unbreakable screen cover)" a "Aluminium Case for Mitac Mio A701" a oba muzu jen doporučit!

Pošta z Hong Kongu jde asi 7 - 14 dni... Proste pohoda.
:yes:
rady4_ce4you (229)|17.9.2007 10:46
ten obal jsi koupil u nás?
quick100 (38)|17.9.2007 14:05
Ne, nechal jsem si to poslat z e-shopu na uvedenem odkazu...
rady4_ce4you (229)|17.9.2007 20:28
[QUOTE="quick100"]Ne, nechal jsem si to poslat z e-shopu na uvedenem odkazu...[/QUOTE]

Na kolik tě to celkem vyšlo?
quick100 (38)|17.9.2007 20:34
To si uz celkem nevybavuji, nejdrive byl silikonovy a pozdeji hlihikovy.
Silikonak stal tusim 400kc a hlinikac asi 500kc a to vcetne postovneho...
Spis o neco mene... :)
paaja_ce4you (0)|20.9.2007 23:03
Hodil by jsi případně nějáké vlastní fotky pro lepší představu?
rady4_ce4you (229)|26.9.2007 09:23
Pošta z Hong Kongu jde asi 7 - 14 dni... Proste pohoda.
:yes: [/QUOTE]

Ty obaly jsou hezke a ten co hledam tam je, jenze mi to nechce vzit kartu :( Jeste se chci zeptat, jestli se da to kozene pouzdro sehnat s perovym klipem na opasek. Nemam na mysli ten plastovy oddelavaci, ten je na nic a uz se mi jeden rozpadl.
quick100 (38)|26.9.2007 10:27
Na zaplaceni, musis mit kartu, ktera ma povolene internetove transakce (u nas jsou bezne na kartach nepovolene), staci se informovat ve tve bance, vetsinou to neni problem.
K tomu klipsu: kozeny obal jsem nekupoval, ani jeden mi neprisel dostatecne prakticky, takze nevim jak jsou tam klipsny resene. Domnivam se vsak, ze stejnym zpusobem, jako u origo Mio pouzdra, tedy prilis kratke a bez pojistneho protihacku. Tady by se meli vsichni vyrobci inspirovat klipsy, ktere jsou k videni napr. na kozenych pouzdrech k zapalovacum Zipo. Videl jse je ale i na univerzalnich kozenych pouzdrech Wildskin k mobilum (jedno mam i doma od stareho telefonu). Jejich celokovovy, perovy klips, jde pripevnit jak k opasku, tak i volne na lem kalhot a pritom ABSOLUTNE NEHROZI, ze by doslo k samovolnemu vysunuti, napr. kdyz si clovek sedne nebo podobne. Ten klips ma totiz takovy zvlastni protihacek, ktery tomu naprosto zabrani.
Hlinikové pouzdro, ktere jsem koupil viz odkaz vyse na plastovy klips s ocelovym perem a taky protihacek, takze drzi vyborne. Zato je ale kravsky veliky a PDA v obalu z nej hodne trci do strany. Silikonovy obal ma klips celoplastovy, nebudici prilis duvery, zato s protihackem s jakousi podivnou pojistkou (nepochopil jsem, k cemu muze slouzit)
Byla tady zadost o fotografie, pokud bude nekdo ochoten je hodit na nejaky server, aby bylo mozne zde uverejnit odkazy, poslete mi na PM, nebo sem vas mail, ja poslu fotografie, no problemo. :)