Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hp ipaq rw6815-flash rom a WM6

folbrik (4)|11.9.2007 16:12
Chci se zeptat jestli je mozny dat na tenhle ipaq WM6 a jak to udelat.Sem zacatecnik.takze jestli muzete napsat podrobny navod.Jo a mam italskou rom,na zaruce mi nezalezi,ale hlavne aby se neco nepodelalo a aby neumrel.
A po pripade aby slazalohavat tahle italska ROMka v pripade ze bych to chtel vratit.Tak nejakej soft na to.Abych vlastne z italsky ROMky udelal ENG a nahral WM6 a pak to pocestil pres interwrite to mam origo :-D.Diky moc snad nekdo odpovi
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2007 17:04
Oficiální ne a neoficiální asi také ne - nikde jsem si na zahraničních webech ničeho nevšiml a pokud by někde něco bylo, určitě by sem někdo z uživatelů dal link.

Počeštění, správněji časká lokalizace funguje jen s anglickou ROM. Píšeš, že máš origo, ale je to vůbec k tomuto modelu?
folbrik (4)|11.9.2007 20:46
Myslim tim origo od sunnysoftu ten interwrite, ale ten ipaq neni cz distribuce,ma prave italskou rom,a nevim jestli tenhle ipaq je stejnej jako XDA Atom,protoze na XDA atom sem cet za nakym zahr foru taky uz tady nekde byl link,ze tam prehravali ze spanelsky na eng a davali do toho WM6 ale nechce se mi to podle jejich navodu zkouset,pak to klekne a je to,tak se ptam jestli to nekdo nezkousel.
Bamban007 (71)|12.9.2007 10:01
ATOM je od HTC a IPAQ je HP,takže jsou to úplně jiné PDA,takže nelze nahrát. Musel by někdo,jako např Helmi to udělal pro MDAIII, vzít z nějakého modelu,co má WM6 Romku a upravit ji právě pro tvůj model. Každý model má svoji specifickou ROM,která se hodí právě pro to zařízení, pro jaké byla vytvořena. Není to jako na PC, kde jsou na všem stejné např. Windowsy a ty si jen dohraješ potřebné ovladače pro tvé PC.
Richardo_Da_Force (53)|13.9.2007 22:28
Tak prave sem flashnul ze spanelstiny na anglictinu a uplne v pohode upgrade probehl bez komplikaci a trval cca 20 minut.Po zapnuti se objevila uvodni obrazovka a pote uz veskery postup v anglictine.Dokonce jsem nasel i funkcni GSM Banking :) . Mala napoveda pro ty , kteri chteji flashovat.Hledejte upraveny exe soubor ,ktery je po nainstalovani instalacniho balicku na novy flash
pnov (26)|19.9.2007 19:03
Já bych poprosil spíš o větší nápovědu...
Richardo_Da_Force (53)|25.9.2007 20:59
Napiste mi SZ tady verejne to nechci rozmazavat.ten soubor se jmenuje
hpRUU.exe
Conoslero (13)|29.7.2008 21:16
http://www.modraplaneta.eu/pda/398,Tipy-a-Triky-prvni-wm6-pro-hp-ipaq-rw6815.html
nofxsak (62)|1.8.2008 10:36
mozna by sis priste mohl precist datum predchoziho prispevku :sarcastic:
Conoslero (13)|1.8.2008 11:16
Tojooooo, ale treba nekdo bude hledat jako ja a bude se mu to hodit ne ? ;)