Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC S710 Vox

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den, právě dnes jsem si zakoupil tento Smart Phone a hned mám nějaké ty začátečnické problémy.
    1) Prilozene CD mi nechce najet - pry nemam nainstalovan Flash vyssi nez 8.0 - mam 9 Flash, tak nevim.
    2) Existuje nejaky freeware kterym naimportuju kontakty a naplanovane ulohy do tohoto pristroje? Mam je vyexportovane se Samsungu D500 do *.csv
    Jedine co mi to nabizelo pri synchronizaci je spoluprace s Outlookem - ten bohuzel nepouzivam.

Dekuji za pomoc.

PS: nechce semi rucne prepisovat cca 250 kontaktu a 100 naplanovanych ukolu :-(
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nejsem zcela expert,ale domnívám se, že synchronizace přes Outloně je nejjednodušší - alespoň pro kontakty. Sehnat alespoň zkušební verzi není takový problém. Doufám, že Samsungy oddělují jméno a příjmení - na rozdíl od Nokií. S importem úkolů nemám zkušenost.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ano Samsung to rozdeluje, asi udelam to ze hold si nainstaluji Outlook a pres nej to tam naperu.
    Jinak po prvem dnu jsem zatim zklaman:-(
    Uvazuji o vraceni, vubec nechapu jak WM zamysli ty narozeniny. U predchozich predpotopnich mobilu jsem proste zadal u kontaktu datum narozeni a ono me to upozornilo v den jejich narozenin a zaroven ukazalo vek. Zde to neudela vubec nic a koukma ze moznost v kalendari "Narozeniny" take chybi:-(
    Pak jsem vcera pres modrejZub prenesl jeden kontakt na zkousku a kdyz jsem vecer myslel ze takto pretahnu postupne cely seznam, tak ne a ne navazat spojeni.
    Myslel jsem dale, ze budu moci nastavit vlastni melodie u budiku, ale zatim jsem nenasel do jakeho adresare to nahrat.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Tak jestli po techto "zkusenostech" uvazujes o vraceni ... :sarcastic: Od podobne zalozenejch lidi kupuju vzdycky prakticky fungl novy WM smartphony za polovicni cenu

Ale nic ve zlym, zkus tech par "zklamani" prekousnout, treba casem zjistis, ze ti to zarizeni muze slouzit mnohem lip nez si puvodne cekal...

Podobná témata

1. HTC S710 (Vox) - ROM
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2010, 12:04
  2. S710 Vox
    Od blahi v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-12-2007, 12:28
  3. HTC S710
    Od evolva v sekci Zbývající SMP