Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario problém s ICQ

Marty.es (2)|10.9.2007 19:19
Zdravím, mám malej problém s mým Variem, poslední dobou mi tam nejede žádné icq. Předtím jsem používal Agile Messenger dokud nevypršel trial a pak mobileICQ. To jelo v pohodě ale najednou se nepřipojí a píše "connection is reset by the remote peer"..Nefunguje mi tam už ani Agile ani nic jiného. Zkoušel sem i hard reset a pořád nic..Please poraďte kupoval sem si ho hlavně kvůli klávesnici na ICQ.Díky všem;-)
Onygzz (109)|10.9.2007 22:12
Zkus gsICQ, mě na Variu šlape bezvadně;)
Marty.es (2)|13.9.2007 14:15
hmm nejde mi to stáhnout..ňáká další možnost?
Onygzz (109)|14.9.2007 02:34
Co ti na tom nejde?

Tady je primej link..
casher (35)|3.10.2007 18:24
zdar chlapy, resim problem.......chtel sem se dneska pripojit na icq pomoci GPRS, ale vubec mi to nejde....zkousel sem aji normalni web a taky nic.....kdyz sem volal na operatora, tak sem si akorat potvrdil ze to mam aktivovany.....vubec nevim co s tom :disgusted: ....je to poprve co sem to zkousel s Johnyyyyho romkou, tak nevim....muze to byt tim?
peter34 (63)|4.10.2007 19:13
Prekontroluj dátové profily,či sú dobre nastavené.Mám tiež Johnyho ROM, pripojenie je bez problémov. Ak by to stále nešlo, a máš t-mobile verziu, skús flashnuť len GSM 2.19, je na ppc tuning.Mne to pomohlo, keď sa mi občas nechcelo gprs pripojiť.