Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tomb Rider potřebuji pomoc

tomolovic (29)|10.9.2007 16:55
:D jsem asi děsnej moula ale nevíte jak udělat 1. kolo?? ubec mi nejde udělat. Dík za odpověď a nehněvejte se na mě že mam tak blbý dotazy....:sarcastic:
vonmann (52)|11.9.2007 10:32
a kde mas problem v prvnim kole? Odpoved na takhle formulovanou otazku je projit ho. popis kde mas zakys
tomolovic (29)|12.9.2007 08:50
Když vejdu těma otevícíma dveřka ocitnu se v takové mítnosti odkuť nevim kam dám....asi by se tam mělo vyskočit nahoru ale nejde mi to.
:oops: :oops: :oops:
tomolovic (29)|13.9.2007 17:35
Prosím nevíte jak tam nahoru mam vyskočit??
Je to docela parádní gamesa ale takhle zezačátku se zaseknout tak to sem vážně nečekal.
tomolovic (29)|16.9.2007 10:21
Tak už sem na to přišel!! :oops:
Kdyby to taky někomu neško tak jen postavit se ke zdi....vyskočit a hnetka zmáčknout a držet ruku a tlačítko dopředu.


A teď mam ještě další dotaz....přeskočil jsem tu jámu s medvědem a potom se dostávám do místnosti se dvěma vlky kde musim nejdříve na jedny straně zatáhnout za kliku a potom přejít k velkým dveřím avšak mě ty vlci dřív sežerou....nevíte jak na to??? nejde nějak střílet??

moc dík za každou radu!
Miloš Strouhal (3997)|16.9.2007 11:41
Jo, strilet, jedno z tlacitek na PDA melo umoznit vytasit zbrane a zacit strilet. Ale to jsi mel snad uz hned na zacatku hry.. :)
tomolovic (29)|17.9.2007 14:13
Aha....tak v tom je ten zakopaný pes. Ať mačkám co mačkám tak nic mi je nevytáhne.
Až teď jsem zjistil že jdou vytasit v inventáři ale tim vzniká další problém.......a to že nijak nejdou zandat a následně to má za následek že se nedostanu dál jelikož nikam nevylezu :sarcastic:
ach jo, poradí mi někdo???
mam Mio 701
urys (402)|17.9.2007 15:40
Pokud pominu 2 věci:
1. Tomb Raider ;)
2. Když si to kupoval, tak k tomu nebyl manuál?

tak ve složce s instalovanou hrou máš podlsožku MANUL a tam to myslím vysvětleno je ;) - sekce In-game Controls (in-game-controls.html)
tomolovic (29)|17.9.2007 22:05
Za to "a" se omlouvám a ten manual tam je ale anglicky což z toho moc moudrej nejsem.
urys (402)|17.9.2007 22:41
Mnoo, tak jsem si to taky vyzkoušel a podle manuálu jsem chtěl použít klávesy a oni fakt nefungují :-(

Jinak klávesy jsou značené zleva:
A - Hovor = Akce
G - Start (případně Left soft key) = Zbraně vyndat/schovat

O - OK (případně right soft key) = Menu
E - Konec = Exit a uložení

PS: za "a" se omlouvat nemusíš, jen jsem si trošku rýpnul ;)
tomolovic (29)|18.9.2007 15:48
Prosim je tu někdo kdo má Mio A701 a tento problém nemá nebo ho nějak vyřešil??