Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eten M700 - vydrz baterie

bajk_ce4you (15)|10.9.2007 15:15
kolko Vam vydrzi baterka na M700 pri WM6 ... prip. co vsetko a ako casto pouzivate, ze Vam vydrzi baterka tolko, kolko vydrzi .... mne vydrzi cca 3 dni (len) a to hlavne telefonujem (len)
sunar (10)|10.9.2007 16:22
3 dny v prumeru asi odpovidaji. Pokud davam vetsi zaber (GPS,hry,mp3), tak asi 2 dny a pokud jen telefonu a obcas spustim nejakou aplikaci, tak asi i dele jak 3 dny. Jinak mas moznost si koupit silnejsi baterku, ale za cenu zvetseni zadniho krytu (2400 mAh).
orso_ce4you (65)|10.9.2007 19:36
Jakmile jedu Wi-Fi a třeba Skype, je odpoledne po baterce. Jinak s pár hovory, SMS a BT, vydrží tak max. 24 hodin. Aby mě vydržel 3 dny, musel bych se na něj asi jenom koukat. A možná i vyndat baterku... :D
michallos007 (57)|10.9.2007 22:02
necele dva dni a mimochodom taka tema tu uz je
Panot (569)|10.9.2007 22:53
[QUOTE="orso"]Jakmile jedu Wi-Fi a třeba Skype, je odpoledne po baterce. Jinak s pár hovory, SMS a BT, vydrží tak max. 24 hodin. Aby mě vydržel 3 dny, musel bych se na něj asi jenom koukat. A možná i vyndat baterku... :D[/QUOTE]

Možná jí máš vyndanou, když měříš, jak dlouho ti to vydrží :). Je jasný, že podle četnosti a délky používání žravých aplikací jakoje Skype, Wifi, BT se přímo úměrně snižuje i kapacita baterie. Běžným používáním není viset několik hodin na těchto aplikacích, ale jejich krátkodobé používání. Myslím, že neexistuje zařízení, které by vydrželo nějak zásadně delší dobu. Pak už jenom zbývá vozíček s přídavnou baterií a bude po problémech s výdrží :).
orso_ce4you (65)|11.9.2007 09:05
[QUOTE="Panot"][QUOTE="orso"]Jakmile jedu Wi-Fi a třeba Skype, je odpoledne po baterce. Jinak s pár hovory, SMS a BT, vydrží tak max. 24 hodin. Aby mě vydržel 3 dny, musel bych se na něj asi jenom koukat. A možná i vyndat baterku... :D[/QUOTE]

Možná jí máš vyndanou, když měříš, jak dlouho ti to vydrží :). Je jasný, že podle četnosti a délky používání žravých aplikací jakoje Skype, Wifi, BT se přímo úměrně snižuje i kapacita baterie. Běžným používáním není viset několik hodin na těchto aplikacích, ale jejich krátkodobé používání. Myslím, že neexistuje zařízení, které by vydrželo nějak zásadně delší dobu. Pak už jenom zbývá vozíček s přídavnou baterií a bude po problémech s výdrží :).[/QUOTE]
Já bych se do debaty, co je to běžné používání, nepouštěl. Celé se to dá shrnout asi tak, že když se M700 používá na úrovni neinteligentního mobilu, vydrží 2–3 dny. Když člověk běžně používá některé vyspělejší a na baterii náročnější věci (Wi-fi, GPS), nemusí to být ani 1 den. V každém případě tvrdit, že normální jsou 3 dny a při větší zátěži 2 dny, je IMHO silně nadnesené a může to přinést pouze rozčarování. ;) Tím samozřejmě netvrdím, že u jiných zařízení je to lepší.
rikejtemibuh_ce4you (19)|20.9.2007 08:59
jeste jsem se chtel zeptat to na noc vypinate gsm (all off) ze vam vydrzi 3 dny??a ze zacatku pouzivani jsem mel takovy problem ze cely den jsem mel baterku porad na 100%tech a druhy den klesala o 5% kazdych 10 min a kdyz to doslo na 50% tak se mi vypl display a svitil jenom modry kriz. musel jsem to vyresetovat a baterka pak byla treba na 80% a mohl jsem pouzivat programy. Ale jakmile jsem zapnul gsm tak zase modry kriz a o5 reset...
sep_ce4you (351)|20.9.2007 11:48
[QUOTE="rikejtemibuh"]jeste jsem se chtel zeptat to na noc vypinate gsm (all off) ze vam vydrzi 3 dny??a ze zacatku pouzivani jsem mel takovy problem ze cely den jsem mel baterku porad na 100%tech a druhy den klesala o 5% kazdych 10 min a kdyz to doslo na 50% tak se mi vypl display a svitil jenom modry kriz. musel jsem to vyresetovat a baterka pak byla treba na 80% a mohl jsem pouzivat programy. Ale jakmile jsem zapnul gsm tak zase modry kriz a o5 reset...[/QUOTE]

to je problem ktery resi patch od etenu... ten ukazatel baterky

jinak ja telefoni cast nevypinam, ale prez noc je foun na nabijecce :)

jinak jak sem uz psal ... M700ka je co se spotreby tyce neskutecne citliva na silu signalu! mnohem vic nez jine telefony
rikejtemibuh_ce4you (19)|20.9.2007 12:18
jo a taky jsi mi pripomnel kdyz jsi mluvil o nabijecce: dam nabit m700 dioda sviti cervene a nabije se a blika zelene...pak kdyz ji vytahnu z nabijecky a dam hned zase nabijet tak se rozsviti cer. dioda a zase se nabijí. jakoby když se maximalne nabije tak už to bere z baterky a ne ze site i kdyz je v ni pichla..