Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Eten X500+ nebo Eten X800 nebo HP iPAQ 610c

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim,
    rozhoduji se jake zarizeni koupit - muzete mi prosim poradit - pripadne rici proc je ten kterey "lepsi"
    moc dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Který je lepší ještě nemusí znamenat, že bude lepší i pro tebe. Mohl jsi napsat trošku víc písmenek s podrobnostmi.

800 a 610 zatím nejsou na trhu. Navíc porovnáváš ne úplně podobná zařízení.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

no tak dodefinuju - chci "pristroj" kde muzu hodit simku a telefonovat...o vikendech serfovat po netu,SKYpovat, kouknout na nejake video,pouzivat bez problemu el.bankovnictvi, v aute pouzivat jako navigaci s tim ze se mi tam nebude sekat TOMTOM6 kvuli nedostatku mista(to psali o X500+),a aby to zvladno i nejake ty fotecky ci video v prijatelne kvalite.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kup si HTC P3600 nebo ASUS P535

E-Ten X500+ má problémy právě s bankou a sim toolkitem a také s RAMkou

X800 - je novinka, která se zatím neprodává. A vzhledem k tomu, že má VGA displej a 64MB RAM bych to nebral. Na VGA displej je to málo, sám to znám z Universala

HP je úplná novinka, kdo ví, kdy se začne prodávat. Papírově je to dobré zařízení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

HP budou (?) behem zari-rijna. Novinky jsou, zda se, velmi povedene a kazdy si z te bonboniery urcite vybere. Ja uz jsem napsal Jezikovi. A pokud pominu vse ostatni, tak HP je proste status a uz jen pro ten pocit.

Ale konecne rozhodnuti je samozrejme na tobe. Porovnej parametry, zajdi na sraz nebo do obchodu, prohledni...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Naprosto souhlasím se Zdeňkem, počkej si na nová HP-čka.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

no ale ten ASUS P535 nema EDGE ..asi pockam na to HP...libi se mi tim ze ma vetsi RAMku snad dorazi v case co slibuji....

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

muzu jednu "lamovskou"...co to je u toho HP - A-GPS? jen nejaky soft pro navigaci? nema integrovany chip SIFR??

Nováček
    Registrace
    May 2006

A-GPS je spis technologie, funguje zhruba na principu, ze pomoci BTS operatora pres GSM zjisti pribliznou polohu pdacka a pak je diky tomu rychlejsi zamereni GPS . Dneska to maji napr. Nokie 6110 Navigator nebo N95

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

tak mi vcera prisla nemila zprava...HP iPAQ 614(610) bude dostupny pry od ledna 08 :no: no tak to mne teda vazne nepotesili...ted teda jen doufam ze se pochlapi lidi od Asuse a svou P750 pripravi pro nas drive

Podobná témata

1. Je tu nekdo s ETEN X500+ z Ostravy nebo okoli ?
    Od Petr Nowak v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 01:46
  2. Eten x500 nebo HTC P3600 ?
    Od bagio_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-07-2007, 16:28
  3. ETEN X500 nebo O2 XDA ORBIT ?
    Od louze v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-11-2006, 14:40