Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefukční JAVA po abgreid ROM 1.12.00

fablok_ce4you (0)|10.9.2007 07:21
Zdravím všechny majitele hp rw 6815 udělal jsem abgreid ROM na verzi 1.12.00 wwe ktery jsem stahl na stránkach HP. A po nainstalovani české lokalizace sunysoft (vše je legalní ) mi přestane fungovat java z ničeho nic vyskoušel jsem již ůplně vše.Resetoval, Uplny hardverovy reset , ale nic.Stáhnul jsem si i MIDL manager jen na zkoušku , ale nic. Po několika resetech a nových instalacích jsem přišel na to ,že pokud dam uplny hard reset tak to funguje , ale po dointalaci česke lokalizace konec program najede ale nic se neděje . potřebuji to k vůli prohližeči mini opera pro internet od T-MOBILE . Ještě jedno pokud dam nainstalovat novou instalaci tak to jede ale jen dokud to nevypnu a chci znovu najet pote to nejede . Dá se odinstalovat ten ROM na nižší verzi? Pokud je již tato problematika někde řešena tak se nezlobte a jen poslete link .Děkuji za pomoc
Richardo_Da_Force (53)|25.9.2007 21:04
Dobry den
jen zkousim mozna jste to udelal jako samozrejmost. Ale stahnul jste si aktualni cestinu ze stranek SS ? Psalo se tady na foru , ze puvodni dodavana cestina zrovna neoslnovala kvalitou a rada uzivatelu s ni byla nespokojena.
fablok_ce4you (0)|26.9.2007 04:28
Ano stahnul jsem v koncích uz jsem to řešil s HP , Microsoft , jeden se vymlouvá na druhého musim ho reklamovat .
Richardo_Da_Force (53)|26.9.2007 08:18
Dobry den
zkuste udelat reflesh romky.
xtonda (811)|26.9.2007 09:38
Čeština má starší datum vydání než ta 1.12.00 ROM, takže ta čeština na ní není adaptovaná, pokud to s češtinou blbne a bez ní ne, tak je rada jednoduchá, neinstalovat češtinu, případně zkusit vypnout překlad systému, jestli to náhodou nebude stačit.
fablok_ce4you (0)|2.10.2007 16:15
jak myslite refresh ROM ? Nevim jak se to dělá , děkuji moc .
fablok_ce4you (0)|4.10.2007 15:17
Tak jsem na to přišel . vypnul jsem jednu knihovnu v češtině Sunysoft a je to funkční neni to sice česky ale neva hlavne to funguje
pnov (26)|18.10.2007 21:13
Jak se ta knihovna jmenuje?