Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500+ a nastavení MMS a GPRS

w1z1 (37)|9.9.2007 16:33
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak nastavit MMS a GPRS v telefonu X500+. Přiznám se že v aplikaci connection wizard se absolutne nevyznam. Jsem zvyklej ze symbianu mit x pripojovacích bodu/profilu a ty jsem mohl nastavit, smazat, upravit. Tady mám nabídku se seznamem státu (CR je tam dokonce 2x) a v podokne seznam operatoru a predpokladam nastaveni. Ale upravit ho sice muzu ale pochybuju ze to ovlivni jak WAP, tak GPRS a i MMS. Popravde jsem z toho docela zmaten a mozna ze jako zacatecnik nebudu sam :(

Pak ohledně MMS jsem se chtěl zeptat jakou používáte aplikaci pro posílání MMS, pokaždé když chci nejakou odeslat programem MMS Message tak me hodi do nabidky pro vytvoreni bud SMS nebo vytvoreni emailu, mail ale chce po me vyplnit udaje o mailu jako adresu, heslo a podobne coz by pro MMS nemelo byt potreba, bez techto udaju to odmita MMS poslat.

Původně jsem se na to chtěl někoho zeptat na dalším srazu CE4you ale bohužel již mám něco co nelze přesunout ani zrušit.

Predem dekuji za jakykoli navod nebo odkaz na navod, idealne psany pro cloveka kterej je ve win mobile zacatecnik.

Mám Vodafone (tarif)
sysoft (21)|9.9.2007 22:20
zkus tuhle diskuzi tu
w1z1 (37)|9.9.2007 22:41
Uzasny, diky moc. Hned to jdu podrobne prozkoumat ale na prvni pohled to vypada jako presne to co shanim :) . Jeste jednou diky.

Jen se chci zeptat jakym programem se tvorej MMS, nenasel jsem v telefonu zadne studio nebo cokoli cim bych MMS vytvoril, mam tu jen SMS a e-mail.