Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Namapování tlačítka pro zhasnutí displeje ??

owoce_ce4you (31)|9.9.2007 12:13
Zdar, kdesi jsem docela nedavno cetl o malem programku, na kterem ste si namapovali tlacitko a po jeho stisku se zhaslo podsvícení, nemáte to tu někdo ?
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2007 10:38
Ve freeware je těchto aplikací několik. Buď to umí defaltně nebo si to na button můžeš nastavit sám - otázka max.30 vteřin.

O jakém prográmku jsi četl opravdu netuším. Křišťálová koule zůstala v Praze a z kávové sedliny to neumím. :oops:
Saman_ce4you (1451)|10.9.2007 12:34
No, umi to rada playeru ;)
Milis (129)|10.9.2007 19:44
Lock tlačítek a vypnutí displeje a PDA zůstává funkční(např kvůli MP3), max spokojenost: MortSaver.
owoce_ce4you (31)|11.9.2007 22:42
Kdybych tu aplikaci znal, nedelam tu topic :) Stahnul jsem jakysi ScreenOff, ktery by neco takoveho mel umet,ale nez s emi mio vrati zpet je jeste nejaky cas.
Ano, zdejsi freeware prochazim, ale stranek je hodne.

Spis mi jde o program ktery umi toto : Modelová situace : Čtu si knížku v nějakém prográmku a když budu chtít, mám namapované na Miu A701 tlačítko, kterým zhasnu podsvícení displeje a opětovným zmáčknutím displej rozsvítím..Prostě program kterým namapuji rozvsícení/zhasnutí displeje na jedno tlačítko.
vitek_ce4you (40)|12.9.2007 18:50
Presne jak to popisujes to mam nastavene. Na jedno z tlacitek jsem si dal funkci "Toogle Screen". Mam ji normalne v nabidce u standardniho mapovani tlacitek. Jenom si nejsem uplne jisty, jesli mi tam tato funkce nepribyla az po nainstalovani SPB pocket plus.
owoce_ce4you (31)|12.9.2007 21:47
A používáš teda Screen Off ? A jde ti displej dalším zmáčknutím zase rozsvítit ? (v komentech u freeware tady je, ze bylo potreba vypnou a zapnout aby se rozsvitilo...)
Petr L. (29)|18.9.2007 07:29
Mam sice posuvnik na regulaci podsviceni na plose, ale bez stylusu se to spatne ovlada. Nevite jak namapovat bud zastupce, nebo tlacitko, aby se rosvitilo podsviceni na maximum?