Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM Update 1.10 pro HP iPAQ h2200

Pavel Koza (4761)|1.4.2004 11:08
Je to sice už 14 dní, ale pro uživatele iPAQů řady h2200 docela zajímavé a důležité - HP vydalo ROM Update 1.10, který opravuje velkou spoustu chyb a problémů, mimo jiné problém s BT, se spotřebou energie SD kartou i v suspend režimu a další. I když to má více jak 16MB, vyplatí se stáhnout a nainstalovat.

Vaše zkušenosti a postřehy jsou vítány.

P.S. Opravuje to i tu neschopnost ukládat v Inboxu přílohy na kartu:?: :?: :?:
PeZ_ce4you (130)|4.4.2004 21:43
Problémy s ROM Update 1.10 při instalaci nebyl. Co mě strašně se.... je, že se MS opět nevyhnul nějaké té chybě - v mém případě mě nejvíce rozčiluje barva fontů (bílá) v nabídce start, kterou tam mám neustále - při každé změně témátka a musím se hrabat v registrech abych tam něco vůbec viděl.
Očekával jsem, že při vytahování SD karty se již iPaq nebude zapínat, ovšem, to jsem se přepočítal (nebo jde o vlastnost?).
Pavel Koza (4761)|4.4.2004 21:50
[QUOTE="PeZ"]Problémy s ROM Update 1.10 při instalaci nebyl. Co mě strašně se.... je, že se MS opět nevyhnul nějaké té chybě - v mém případě mě nejvíce rozčiluje barva fontů (bílá) v nabídce start, kterou tam mám neustále - při každé změně témátka a musím se hrabat v registrech abych tam něco vůbec viděl.[/QUOTE]
No, ona to neni chyba... WM2003 totiz umoznuji v tematku (TSK soubor) nadefinovat nektere parametry navic (barva fontu ve start menu, barva toho krouzku po tapnuti a pridrzeni stylusu atp. Pokud tema tuto informaci nema, barva se NEMENI. Zkuste freeware aplikaci TKCreater a u oblibenych tematek si to zmente.

[QUOTE="PeZ"]Očekával jsem, že při vytahování SD karty se již iPaq nebude zapínat, ovšem, to jsem se přepočítal (nebo jde o vlastnost?).[/QUOTE]
To je vlastnost, nektera zarizeni maji moznost si ji vypnout, iPAQy bohuzel ne...
Saman_ce4you (1451)|5.4.2004 10:16
Me prestaly po automaticky startovat today plugginy IPaq panel a svatky. td_launch je OK.
PeZ_ce4you (130)|5.4.2004 20:30
[QUOTE][QUOTE="PeZ"]Očekával jsem, že při vytahování SD karty se již iPaq nebude zapínat, ovšem, to jsem se přepočítal (nebo jde o vlastnost?).[/QUOTE]
To je vlastnost, nektera zarizeni maji moznost si ji vypnout, iPAQy bohuzel ne...[/QUOTE]
Na druhou stranu např. na H41** to funguje tak jak si myslím, že by mělo. Po vytáhnutí SD karty se přístroj nezapne.
V každém případě děkuji za první info ohledně barvy fontů - špatně jsem pochopil jednu z rad v jiné diskusi.