Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

YouTube & WM6

koniczek (10)|9.9.2007 01:00
Jelikoz WM6.0 ma problemy s protokolem rtsp, dlouho jsem hledal, jak se na 6.0 daji prehravat youtube videa. Pak jsem pri prochazeni diskuzi prisel na tento odkaz pro youtube pro pda.

Zde je hezky popsano, co a jak nainstalovat na pda (sam bych to lepe nesvedl).

Funguje to opravdu pekne, pokud mate solidni wi-fi sit, tak to urcite stoji za zkousku. Jediny problem (, ktery ale jen zdrzuje) mam s tim, ze je vzdycky zapotrebi povolit u WM6 nebezpecnou akci. Vi nekdo, jak tuto hlasku zrusit?
Skoda podle me je, ze se o teto verzi youtube moc nevi... :sarcastic:
zuzkys (356)|9.9.2007 20:35
Toto hledám od toho co mám PDA. Díky mockrát, žes to tu zmínil. Doposud jsem pouze používala stahování videí do PDA.
Skacko (36)|16.9.2007 16:02
mám Asus 535 s wm6 a při spuštění videa mi to hlásí chybu nevíte co s tím?
zuzkys (356)|16.9.2007 17:01
Máš nainstalovaný TCMP včetně těch pluginů? A zatrhlné ve file asosiacion mms protocol a flash video? Pak to musí jít, mě to na P535 a WM6 jede bez sebemenších problémů.
Skacko (36)|19.10.2007 23:11
jj mám skoušel sem přeinstalovat ale nešlo:( nastavoval si i neco jineho? Při klikuti na video mi to spusti windows media....
Buki_ce4you (1)|2.11.2007 14:34
[QUOTE="Skacko"]jj mám skoušel sem přeinstalovat ale nešlo:( nastavoval si i neco jineho? Při klikuti na video mi to spusti windows media....[/QUOTE]

Mám úplně stejnej problém. Navíc na mobilnim TyTrubko je to absolutně mrtvý, skoro žádný videa
zbysour (39)|13.12.2007 13:32
Na prohlizeni YouTube je asi nejlepsi pouzivat www.mobytube.net

Jdou tam videa rovnou pustit i stahnout

UPDATE:
Do threadu TADY :-) jsem umístiil softík, který bez problémů hledá a přehrává YouTube videa a není potřeba cokoliv jiného instalovat.