Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový TomTom pro kamionovou dopravu

bmk (117)|8.9.2007 10:10
slyšel jsem , že snad ted na podzim by mněl vyjít TT pro nákladní auta..měly by tam být zohledněny zákazy, výšky mostů atd..nevíte někdo podrobnější info o tom jak to vypadá ?????
Suoraj (704)|28.9.2007 19:57
hahahahahaha tooo dylo dobrý :yes:
mates2 (133)|28.9.2007 22:18
No, moc bych tomu nevěřil. To totiž nezáleží na TomTomu, ale na dodavatelích mapových podkladů. A v tom "okamžiku" by to měli všechny navigace. Dodavatelé map jsou pouze dva, a od nich berou data všichni výrobci navigací.
PedroKV (180)|4.11.2007 17:14
[QUOTE="bmk"]slyšel jsem , že snad ted na podzim by mněl vyjít TT pro nákladní auta..měly by tam být zohledněny zákazy, výšky mostů atd..nevíte někdo podrobnější info o tom jak to vypadá ?????[/QUOTE]

na online.poi.cz jsou "podjezdy_nizke", třeba se ti to bude hodit. Bohužel neprošel můj návrh mít na každých 10cm zvlášť kategorii, tak si ty podjezdy budeš muset separovat sám podle aktuální výšky soupravy. :-(

PS: z Karlových Varů jsou tam nasypané všechny (snad) podjezdy.
PedroKV (180)|4.11.2007 18:03
:-) Jak se stát slavným... Ale jak jsem napsal do komentáře, jestli tam bylo blbé dopravní značení, což asi bylo, protože Jiří (Yuri) nebyl první případ, tak je to razdva. 18m kamion se pak nemá šanci otočit.
HELEKAL PETR (195)|17.11.2007 18:59
navigaci pro kamiony se mi podařilo najít jen jednu a to s názvem truck navigator, tuším ve verzi 4.2. Odkaz zde: http://www.cartft.com/catalog/il/42