Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Nudíte se? Pište pro ce4you.cz!

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

For Chuck: Máte pravdu, času je málo... Ale já nepředpokládám, že by na mne k této úzké oblasti někdo začal pravidelně chrlit požadavky... Jak je popsáno výše, očekává se iniciativa od nás... Zároveň Vás mohu ujistit, že hodina mojí běžné práce je v ceně cca 1-3 aplikací pro PDA... Takže pokud strávím víkend testováním programu a bojem s gramatikou, tak to z mé strany bude pouze osobní příspěvek k šíření "nových techologií a fenoménu PDA", a to zejména ve společenstvu přibližně 45 000 českých jachtařů, více než 100 000 sportovních pilotů... a dalších tisíců outdoor nadšenců...potápěčů, horolezců, cestovatelů...ti všichni často ani netuší, že počítačem není pouze ten 4 kilový batoh navíc, který jim první, pododobně informovaný domorodec zručně vyřadí ze seznamu zavazadel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od wilibald
    ...více než 100 000 sportovních pilotů...
    :O :O :O To je vas tolik? Kazdopadne kolega Chuck to urcite nemyslel zle Jenom mi skutecne musite pomahat apliakce hledat, protoze to je uplne mimo muj obor.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od wilibald
    ...více než 100 000 sportovních pilotů...
    :O :O :O To je vas tolik? Kazdopadne kolega Chuck to urcite nemyslel zle Jenom mi skutecne musite pomahat apliakce hledat, protoze to je uplne mimo muj obor.
    My jsme vždy říkali že nás plachtařů (lidí co se vznášejí v oblacích na větroních :-) ) je míň, než lidí s mozkovou obrnou .... Že bychom na tom byli tak zle s mozkovými příhodami ??? :-) Ale je fakt, že s přibývající technizací společnosti stále více plachtařů (ale i motorových letců, padáčkářů a rogalistů) sahá po PDA jako po vítaném pomocníkovi .... Spíš bych chtěl tyto výše zmiňované požádat, o co by měli zájem. Mám rozpracovanou recenzi na G7 to CE a chtěl bych něco napsat i o WinPilotu, případně SeeYou Mobile ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Opravdu zle jsem to nemyslel. Navíc se řadím mezi těch 45000 které zmiňuje kolega nahoře. ) Když ale vidím tolik zájemců dovolil bych si požádat zda by kolega Koza nemohl kočírovat psaní recenzí. Začínám mít dojem, že každý píše o všem. Nerad bych dělal dvojí práci a myslím, že to nikdo. Takže GPS zdar a na PDA obzvlášť...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. TapTap Keyboard - pište bez stylusu!
    Od bkf1_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 01-07-2010, 12:51
  2. Nudíte se?
    Od CommanderZ_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 04-01-2006, 21:42
  3. LOOX 720 - Rozbaluji krabici kdo ho máte -pište své postřehy.
    Od Šeba_oldd v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 254
    Poslední příspěvek: 04-04-2005, 20:08
  4. Co vás štve a co máte rádi na PDA....pište pište...
    Od ing.dr v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-12-2004, 18:51
  5. Remote Keyboad - pište na iPAQu z PC klávesnice
    Od JP_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-10-2004, 18:38