Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nudíte se? Pište pro ce4you.cz!

Pavel Koza (4761)|18.4.2002 09:13
Pro Windows CE je v současné době nepřeberné množství aplikací. Mnohé z nich však nejsou zdarma. Ty si můžete buď zakoupit, nebo je můžete ukrást. Nyní je zde ještě třetí možnost, jak je získat, a to ZDARMA! Jediné, co za ně zaplatíte, je detailní recenze.

Každá recenze musí:
  • ...být napsána v češtině nebo slovenštině bez pravopisných chyb nejpozději 7 dnů po obdržení dané aplikace
  • ...být alespoň 1000 slov dlouhá (dá se tolerovat u jednoduchých utilitek)
  • ...být objektivní

Pokud si myslíte, že máte co nabídkout, napište mi na adresu [EMAIL=recenze@ce4you.cz]recenze@ce4you.cz[/EMAIL]. Odkazy na vaše předešlé práce jsou jen vítány.
LaNes (1)|22.4.2002 07:37
Vážený pane redaktore,
přestože se nenudím a snad mám možnost si i řadu aplikací pro Windows CE zaopatřit, zaujala mě Vaše nabídka na recenzování produktů. Rád se zapojím v oblasti aplikací typu GIS a dále v oblasti užitečných programů pro každodenní potřebu (výkazové programy jako je deník jízd, prezentační programy apod.). Naopak nemám zýjem recenzovat hry (snad s výjimkou logických nebo strategických). V současnosti mohu nabídnout dokonce recenzi na programy. které oficiálně vlastní naše společnost - tj. Pocket Mileage a CEVehicle. Chcete v recenzích i kopie obrazovek ?
Ladislav Nesrsta
Pavel Koza (4761)|23.4.2002 10:42
Budu velice rad[:)] Kontaktujte mne prosim na adrese [EMAIL=p@vel.cz]p@vel.cz[/EMAIL], v recenzich bych rad i screenshoty.
taja_ce4you (127)|8.2.2004 11:21
Vážený pane redaktore,
několikrát jsem zkoušel poslat E-mail na obě zde uvedené adresy (recenze@ce4you.cz i p@vel.cz) s reakcí na Vaší nabídku. Zatím jsem nedostal žádnou odpověď, proto to zkouším zde.
Prosím, dejte mi vědět
Jaroslav Tachecí
Blekota (120)|8.2.2004 12:18
mozno to sem az tak nepatri ale predsa: ako sa da urobit screen shoot obrazovky: napriklad z ipaqu? napada ma len digitálny foťák:))
Banana_ce4you (58)|8.2.2004 14:10
[QUOTE="Johnypaq"]mozno to sem az tak nepatri ale predsa: ako sa da urobit screen shoot obrazovky: napriklad z ipaqu? napada ma len digitálny foťák:)) [/QUOTE]

Velice dobry je napriklad Screen Capture dodavany s programem Resco Picture View.
Pavel Koza (4761)|9.2.2004 12:10
[QUOTE="taja"]Vážený pane redaktore,
několikrát jsem zkoušel poslat E-mail na obě zde uvedené adresy (recenze@ce4you.cz i p@vel.cz) s reakcí na Vaší nabídku. Zatím jsem nedostal žádnou odpověď, proto to zkouším zde.
Prosím, dejte mi vědět
Jaroslav Tachecí[/QUOTE]

Dobry den, jelikoz jsem doma jiz off-line (kdo nezkusil, neuveri, dneska si jdu koupit DataNonstop...), jsou moje reakce predevsim pres vikend trochu opozdene. Na oba emaily jsem jiz odpovedel, tesim se na Vase recenze:)
Pavel Koza (4761)|9.2.2004 12:12
[QUOTE="Johnypaq"]mozno to sem az tak nepatri ale predsa: ako sa da urobit screen shoot obrazovky: napriklad z ipaqu? napada ma len digitálny foťák:)) [/QUOTE]

Celkem pohodlne to jde primo z desktopu pomoci programu Pocket Controller
yasmeene2 (794)|10.2.2004 23:16
No já bych se klidně také rád připojil, studuju žurnalistiku, tak snad i něco vím, nicméně (jestli budete mít zájem) recenzoval bych programy dle svého výběru - popřípadě po konzultaci, s tím, že bych žádnou plnou verzi za to nechtěl. Co vy na to?
hybo (3107)|11.2.2004 03:20
Urcite jsme pro :)
Pavel Koza (4761)|12.2.2004 13:08
[QUOTE="yasmeene2"]No já bych se klidně také rád připojil, studuju žurnalistiku, tak snad i něco vím, nicméně (jestli budete mít zájem) recenzoval bych programy dle svého výběru - popřípadě po konzultaci, s tím, že bych žádnou plnou verzi za to nechtěl. Co vy na to?[/QUOTE]

Fantazii se meze nekladou:) Akorat jsem ted hodne vytizenej, takze pokud jste mi neco posilal emailem, prosim vydrzte.
yasmeene2 (794)|13.2.2004 20:44
Ja sem zrovna taky dost vytizenej, tlaci me asi k padesati clankum vsude mozne do toho zkouzkovy. Navic sem zjistil, ze zatim nemam dostatecnou softwarovou vybavu k tomu aby bylo z ceho vybirat, ale mnozi se to, mnozi.. :)
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 21:04
V pohode, kdyz neco napisete, budu rad, kdyz ne, jic se nedeje:)
malajizva (63)|13.2.2004 23:26
existuje neco jako seznam programu, na ktere chcete recenze?
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 23:35
Jak chcete:) Kdyz se vam nejaka aplikace libi, zkusim jit sehnat, stejne tak kdyz mi nejaka firma nabidne program k recenzi , napisu to vsem recenzentum.
Seifert (156)|20.4.2004 13:01
Dobrý den,

mohl bych udělat recenze programů používaných pro sportovní letectví. Otázka, zda-li by tu o to byl nějaký zájem ... :-) Dále mohu otestovat různé programy komunikující s GPS, výběr bych ponechal na Vás ... Takže jestli by byl zájem, kontaktujte mě prosím ... :-)
Chuck (284)|20.4.2004 13:03
Hmmm pro GPS bych rád psal taky..:o))
Pavel Koza (4761)|21.4.2004 10:31
[QUOTE="Seifert"]Dobrý den,

mohl bych udělat recenze programů používaných pro sportovní letectví. Otázka, zda-li by tu o to byl nějaký zájem ... :-) Dále mohu otestovat různé programy komunikující s GPS, výběr bych ponechal na Vás ... Takže jestli by byl zájem, kontaktujte mě prosím ... :-)[/QUOTE]

Proc ne, i kdyz sportovnich pilotu mezi ctenari zas tak moc nebude, muzu ten clanek pouzit jako dobrou referenci na otazku "k cemu vlastne to Pocket PC muze byt":) mam Vam tedy udelat pristup do systemu?

Programu komunikujicich s GPS moc neznam, me staci PocketKiM, ale pokud neco najdete, pokusim se to pro Vas ziskat.
Chuck (284)|21.4.2004 10:38
Co třeba GPSDash? Docela dobrá záležitost.
Pavel Koza (4761)|21.4.2004 11:09
[QUOTE="Chuck"]Co třeba GPSDash? Docela dobrá záležitost.[/QUOTE]

OK, zkusim Vam ji sehnat. Ale ocekavam spickovou recenzi;) Prosim kontaktujte me SZ a napiste mi Vase jmeno, email a typ pocket PC (kvuli registraci).
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.4.2004 11:54
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="Chuck"]Co třeba GPSDash? Docela dobrá záležitost.[/QUOTE]

OK, zkusim Vam ji sehnat. Ale ocekavam spickovou recenzi;) Prosim kontaktujte me SZ a napiste mi Vase jmeno, email a typ pocket PC (kvuli registraci).[/QUOTE]

Určitě by bylo dobré současné porovnání i s jiným program. Například s OziExplorerCE. ( ten používám ke své plné spokojenosti ) :)
Chuck (284)|21.4.2004 11:59
To považuji za samozřejmé...;)
Seifert (156)|22.4.2004 08:15
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="Seifert"]Dobrý den,

mohl bych udělat recenze programů používaných pro sportovní letectví. Otázka, zda-li by tu o to byl nějaký zájem ... :-) Dále mohu otestovat různé programy komunikující s GPS, výběr bych ponechal na Vás ... Takže jestli by byl zájem, kontaktujte mě prosím ... :-)[/QUOTE]

Proc ne, i kdyz sportovnich pilotu mezi ctenari zas tak moc nebude, muzu ten clanek pouzit jako dobrou referenci na otazku "k cemu vlastne to Pocket PC muze byt":) mam Vam tedy udelat pristup do systemu?

Programu komunikujicich s GPS moc neznam, me staci PocketKiM, ale pokud neco najdete, pokusim se to pro Vas ziskat. [/QUOTE]

Tak to já jich pár znám ... :-)) Z těch specializovaých třeba WinPilot, nebo SeeYou Mobile. Potom třeba i použitelnější pro širší veřejnost jako OZI explorer, nebo jednoduchý G7 to CE ....

Všechny zmiňované, krom SeeYou Mobile jsem schopen získat ....
Pavel Koza (4761)|22.4.2004 09:39
[QUOTE="Seifert"]Všechny zmiňované, krom SeeYou Mobile jsem schopen získat ....[/QUOTE]

Super! Pokud poslete ten odkaz na SeeYou Mobile, zkusim ziskat i ten... Takze mohu s Vami pocitat;)?
Seifert (156)|22.4.2004 10:37
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="Seifert"]Všechny zmiňované, krom SeeYou Mobile jsem schopen získat ....[/QUOTE]

Super! Pokud poslete ten odkaz na SeeYou Mobile, zkusim ziskat i ten... Takze mohu s Vami pocitat;)?[/QUOTE]

Odkaz jest http://www.seeyou.ws a počítat se mnou můžete ... :-) Kde bych měl začít ???
Chuck (284)|22.4.2004 10:50
No vidím, že by to mohla být docela zajímavá sekce. :cool:
Pavel Koza (4761)|22.4.2004 11:07
[QUOTE="Seifert"]Odkaz jest http://www.seeyou.ws a počítat se mnou můžete ... :-) Kde bych měl začít ???[/QUOTE]

Trebas hned:) Vice info v SZ.
wilibald (46)|22.4.2004 17:50
Dobrý den... Jsem schopen postihnout vše, co se týká námořní, letecké a automobilové navigace, map, GPS, meterologie, plánování letů a plaveb, jachtingu a sportovního létání. Pokud by se kdykoliv v budoucnu cosi podobného objevilo, ozvěte se na [EMAIL=milos.suchan@tiscali.cz]milos.suchan@tiscali.cz[/EMAIL]
Pavel Koza (4761)|22.4.2004 19:21
[QUOTE="wilibald"]Dobrý den... Jsem schopen postihnout vše, co se týká námořní, letecké a automobilové navigace, map, GPS, meterologie, plánování letů a plaveb, jachtingu a sportovního létání. Pokud by se kdykoliv v budoucnu cosi podobného objevilo, ozvěte se na [EMAIL=milos.suchan@tiscali.cz]milos.suchan@tiscali.cz[/EMAIL][/QUOTE]

:) To jsou mi veci, za dva dny 3 lidi se zamerenim na navigaci.... Ale vazne, melo by to fungovat spis tak, ze Vy si vyberete, co chcete recenzovat a ja to sezenu. Nemam bohuzel moznost sledovat uplne vsechny nove aplikace, obzvlaste pokud se tykaji oblasti, ktere mi nejsou moc blizke...
Chuck (284)|23.4.2004 09:46
No nechci nikoho podceňovat ale postihnout všechno jak píše pan kolega se mi zdá poněkud nadsazené. Jedniu dvě recenze jistě ale všechno? To snad ne. Kde na to ten člověk vezme čas? Spíš to dělá dojem jako by se chtěl dostat k softu. Nevím třeba mi čas ukáže, že se mílím.
wilibald (46)|23.4.2004 18:10
For Chuck: :) Máte pravdu, času je málo... Ale já nepředpokládám, že by na mne k této úzké oblasti někdo začal pravidelně chrlit požadavky... Jak je popsáno výše, očekává se iniciativa od nás... Zároveň Vás mohu ujistit, že hodina mojí běžné práce je v ceně cca 1-3 aplikací pro PDA... Takže pokud strávím víkend testováním programu a bojem s gramatikou, tak to z mé strany bude pouze osobní příspěvek k šíření "nových techologií a fenoménu PDA", a to zejména ve společenstvu přibližně 45 000 českých jachtařů, více než 100 000 sportovních pilotů... a dalších tisíců outdoor nadšenců...potápěčů, horolezců, cestovatelů...ti všichni často ani netuší, že počítačem není pouze ten 4 kilový batoh navíc, který jim první, pododobně informovaný domorodec zručně vyřadí ze seznamu zavazadel...
Pavel Koza (4761)|23.4.2004 18:20
[QUOTE="wilibald"]...více než 100 000 sportovních pilotů...[/QUOTE]

:O :O :O To je vas tolik? Kazdopadne kolega Chuck to urcite nemyslel zle:) Jenom mi skutecne musite pomahat apliakce hledat, protoze to je uplne mimo muj obor.
Seifert (156)|23.4.2004 19:00
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="wilibald"]...více než 100 000 sportovních pilotů...[/QUOTE]

:O :O :O To je vas tolik? Kazdopadne kolega Chuck to urcite nemyslel zle:) Jenom mi skutecne musite pomahat apliakce hledat, protoze to je uplne mimo muj obor.[/QUOTE]

My jsme vždy říkali že nás plachtařů (lidí co se vznášejí v oblacích na větroních :-) ) je míň, než lidí s mozkovou obrnou .... Že bychom na tom byli tak zle s mozkovými příhodami ??? :-) Ale je fakt, že s přibývající technizací společnosti stále více plachtařů (ale i motorových letců, padáčkářů a rogalistů) sahá po PDA jako po vítaném pomocníkovi .... Spíš bych chtěl tyto výše zmiňované požádat, o co by měli zájem. Mám rozpracovanou recenzi na G7 to CE a chtěl bych něco napsat i o WinPilotu, případně SeeYou Mobile ....
Chuck (284)|26.4.2004 08:59
Opravdu zle jsem to nemyslel. Navíc se řadím mezi těch 45000 které zmiňuje kolega nahoře. :)) Když ale vidím tolik zájemců dovolil bych si požádat zda by kolega Koza nemohl kočírovat psaní recenzí. Začínám mít dojem, že každý píše o všem. Nerad bych dělal dvojí práci a myslím, že to nikdo. Takže GPS zdar a na PDA obzvlášť...:D