Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztrata kontatku

EfineSS (77)|6.9.2007 19:44
Ztratil jsem vsechny kontakty z PPC pri pokusu o jejich synchronizaci s PC pres AS. Mam nove nainstalovane Win XP a timto jsem je chtel z PPC zalohovat. Jenze vsechno je pryc kdyz jsem zrusil partnerstvi mezi PC a PPC. Je mozne je nejak z PPC dostat? Existuje tam moznost neco jako kos? Diky.
daww (687)|6.9.2007 21:35
z PPC asi ne, ale zkus se podívat do odstraněné pošty v outlooku
Zdenek Malinsky (9781)|7.9.2007 09:32
Nenapsal jsi, co máš za PDA ani jakou verzi ActiveSyncu, popř. i co přesně jsi s tím prováděl.

A předpokládám, že jsi určitě neměl PDA zazálohované. Pokud náhodou ano, tak snad není co řešit.
EfineSS (77)|7.9.2007 17:13
Zalohovat jsem chtel prave tou synchrnonizaci. ActiveSync 4.5, OS Win XP SP2 + vsechny aktualizace, MDA III s WM6. Synchronizoval jsem pres bluetooth. Spojeni v pohode, ale synchronizace nesla. Odstranil jsem tedy partnerstvi - napsalo to, ze prijdu o kontakty atd, ale myslel ze o ty, co by mely byt v Outlooku a ne ze mi to smaze i kontakty v PDA.. :( Ale bohuzel se mi pri opetovnem vytvoreni partnerstvi smazaly i kontakty v PDA..
Jim Turner (3)|8.9.2007 11:43
Teď už asi pozdě Bycha honit, ale po tom zrušení partnerství s AS a znovupřipojení jsi měl při první synchronizaci zaškrtnout položku "sloučit data" pak by se data z PDA zkopírovala do outlooku.
Zdenek Malinsky (9781)|8.9.2007 13:08
Synchronizace není záloha.
A když ti zařízení napíše varování, že všechno bude smazáno a ty to přes to potvrdíš, tak to už opravdu nevím. :oops:
Nemáš-li tedy zálohu (Outlooku v PC nebo PIM z PDA), jsou data v .....

A první synchronizaci máš dělat přes kabel.
EfineSS (77)|8.9.2007 17:37
Vim ze je to moje blbost, nemusite mi to jeste zduraznovat. Chtel jsem se jen zeptat, jestli lze kontakty nejak zachranit ci nikoliv. Myslim ze dalsi diskuze na toto teba jiz netreba.