Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programová tlačítka nejsou aktivní při vypnutém zařízení

Lexon_ce4you (41)|6.9.2007 14:58
Ahoj, na svém PocketPC (WM5) jsem si nastavil aby nebyla aktivní tlačítka když je přístroj vypnutý (aby to šlo zapnout jen tlačítkem pro zapínání). Ale naskočilo mi od té doby oznámení o této skutečnosti "Programová tlačítka nejsou aktivní při vypnutém zařízení" a nemůžu se ho zbavit. Každou minutu mi PDA pípne a upozorní mě na to, že to mám takto nastavené. Prostě utrpení. Nelze to upozornění nějak deaktivovat aniž bych musel zrušit to nastavení o zapínání jen určitým tlačítkem?
Saman_ce4you (1451)|6.9.2007 17:04
To zrejme specificka vec Looxe, u niceho s WM5, co jsem mel v rucel, jsem to nevidel.. Asi bude lepsi dat te dotaz do sekce pro zarizeni FS..
Lexon_ce4you (41)|6.9.2007 17:29
Dobře napíšu to i tam. Jde o klasickou funkci zamknutí kláves (dřív jsem to nepoužíval, ale nedávno se mi stalo, že se mi něco spustilo a totálně mi to vymlátilo baterii, tak jsem to zamkl).
Saman_ce4you (1451)|6.9.2007 18:07
A neni mozny, ze jsi si v posledni dobe nainstaloval neco co to dela?
Lexon_ce4you (41)|6.9.2007 18:39
Urcite ne. Uz jsem tam dlouho nic noveho neinstaloval. Jen jsem nikdy nezamykal klavesy az nyni. Rekl bych, ze je to blbe naprogramovany ve WM5, ze se to hlasi porad jako udalost - takhle se treba hlasi zmeskany budicek, nebo kdyz se prenasi neco pres BT, ale to po skonceni nebo potvrzeni samo zmizi a je klid, jenze tady je ta udalost porad dokud nevypnu zamykani klaves :-/
Synek_ce4you (80)|7.9.2007 11:02
Mrkni sem
Api (19)|7.9.2007 11:37
Já mám zámek kláves aktivovaný taky a na nic mě to neupozorňuje,jenom na hoře v liště mám zámeček s klíčkem pokud na něj kliknu ukáže se hláška "programová tlačítka nejsou aktivní při vypnutém zařízení " ale samovolně tato hláška nevyskakuje ani nepípá
Lexon_ce4you (41)|7.9.2007 16:20
[QUOTE="Synek"]Mrkni sem[/QUOTE]

Díky moc to je přesně ono (špatně jsem hledal). Pomohlo to.
Jen mě mrzí, že se to musí řešit přídáním exe souboru, který se musí načítat při restartu (startup). Mělo by to být ošetřeno ve WM5.
Api (19)|7.9.2007 16:52
Aha tak už mi to docvaklo o co Ti jde :D