Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 32 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No, snad je nebude mít i nadále. Už mám objednáno :-))

edit: Jo, a ještě mi není jasná jedna věc. Jaký kabely k tomu vlastně dostanu? Z těch recenzí jsem to nějak nepochopil. Resp. pochopil jsem to, že dostanu synchronizační kabel s tím 24pin konektorem a pak ještě nabíjecí kabel do sítě s tímtéž. Takže jestli to správně chápu, tak nemůžu zároveň nabíjet ze sítě a syncovat. Můžu ale nabíjet z USB. A nebo musím do toho velkýho konektoru připojit šťávu a přes mini-usb to připojit k PC. To by asi mělo jít, ne?
    Nebo se pletu? :-))
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Podle www.hp.cz

Co je obsaženo v krabici:

Vyměnitelná nabíjecí lithioiontová baterie 2 200 mAh, napájecí adaptér s kabelem 1,83 m, 1 kabel pro synchronizaci a nabíjení s konektorem smart, pero, ochranné pouzdro, disk CD HP iPAQ Companion a sada dokumentace.

Podle anglického QuickSpecs: iPAQ 200 Series Enterprise Handheld, sync/charge cable, multi-prong AC charger with appropriate plug
    adapter for shipping countries, battery, stylus, slip case, documentation kit, and HP iPAQ Companion CD.

Ty jejich marketingové názvy jsou teda fakt matoucí.

A tady jeden obrázek vypůjčený z brighthandu:

na něm je to asi nejjasnější, tj. USB A - USB mini konektor (kéž by to bylo standardní mini B) kabel pro synchro a nabíjení z USB, nabíječka s kulatým dvoupólovým konektorem a redukce z tohoto konektoru na 24-pin na PDA.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Díky,
    takže předpokládám, že systém bude stejnej, jako u mýho ipaqu 5550, kde mám kolíbku, kam vede drát ze zdi, kterej se dá odpojit a přes redukci připojit přímo do PDA. Takže takhle bez kolíbky to bude zřejmě buď na dva kabely (napájení, sync) nebo na jeden (pouze sync a napájení z usb, které je ale asi pomalejší). Už aby byla kolíbka :-))

Jen by mě zajímalo, jestli ten slip-case má díru v místě sluchátkovýho jacku. Stejně koupím nějakej kovovej s okýnkem na display (asi na pdair.com, pokud bude vypadat stejně, jako ten na 114ku), ale zatím není v prodeji.

Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Konektor na sluchátka je zespoda, takže je to jen otázka způsobu zasunutí do toho slipcase. :-)

Začínám být nervózní, už je skoro večer, ten kšeft zavírá za dvě a půl hodiny a výzva k odběru nikde.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak držím palce a těším se na první dojmy.
    Já mám objednáno v dxt a měl by prý být v druhé polovině týdne, tak si počkám :-) a budu se těšit. Tohle mi řekli při telefonickém potvrzení objednávky, takže doufám, že to tak skutečně je :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nevíte někdo jak je to s lokalizací ? Na fóru czcechcompu si někdo říkal, že u PDA není přibalená lokalizace...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jo, tak to nevím, ale nejsem si jist, jestli není náhodou už nainstalovaná (jako přímo lokalizovaný systém). Ale to bych si vymýšlel. Každopádně myslím, že lokalizace u toho nějakým způsobem bude.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak mě vypekli, včera výzva o odběru nepřišla, poslal sem mail a čekám na vysvětlení.

Loni mi sice zástupce HP psal, že systém bude zcela lokalizovaný, jako tuším třeba Asusy s WM5 a nahoru, nicméně to, že v tomhle dokumentu http://h18000.www1.hp.com/products/q...12781_div.HTML mají specifické part number pro země s významnými jazyky jako Německo/Rakousko/Švýcarsko nebo Španělsko nebo Francie, zatímco Česko je ve skupině se spoustou menších zemí, mi dává naději, že PDA bude v angličtině a lokalizace bude řešena externě, nemám zájem o překlad systému, jen zadávání českých znaků, tj. lokalizovanou klávesnici a ideálně i Letter Recognizer, tak jako je to v malé lokalizaci Sunnysoft InterWrite.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Před časem jsem narazil na informaci, že Ipaqy se zpozdily a budou se navážet do Česka až 22.2. MOc to nesleduju, ale zajímala mě 614 a při hrabání se na netu někde tahle informace byla.:O

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No, osobně bych taky upřednostnil externí lokalizaci. Na svém dosavadním ipaqu 5550 jsem systém nakonec taky nechal v angličtině. Ta lokalizace byla dost hrozná. Naproti tomu české znaky se hodí. Tak uvidíme.

22.2? No, to by bylo pozítří. To bych ještě udejchal :-))) Ba ne, čekám už někdy od září nebo kdy vyšly ty nové kousky ven, tak nějakej tejden mě u nerozhází.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Lidi, az ho nedko budete mit, tak v nem prosim zkuste prehrat pomoci TCPMP nejaky serial v DivX/Xvid. Pripadne taky dat Benchmark, na kolik procent to prehraje.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tady http://forum.brighthand.com/showthre...=253272&page=2 se to rozebírá, s TCPMP to není úplně ono, ale nový CorePlayer 1.2, který vyjde ještě tento měsíc, by měl umět využít potenciál PXA310.

Z shopu mi napsali, že to včera nějak nedošlo, ale dneska prý je určitě na cestě, takže s trochou štěstí bych ho večer už mohl mít doma.

CorePlayer určitě plánuji, takže vyzkouším, aby to bylo srovnatelné zkuste hodit odkaz na nějaký referenční klip.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak konečně vím, jak je to s těmi kabely.
    Je tam nabíječka s dvoupólovým konektorem a redukcí na 24pin.
    A pak je tam kabel, který má na jednom konci USB-A (klasické do PC) a na druhém 24pin. Důliežité ale je, že do toho 24pinového konektoru na tom USB kabelu je ještě samice na ten dvoupólový konektor z nabíječky. To tedy znemaná, že lze zároveň nabíjet ze sítě a synchronizovat s PC. Kabel s tím mini-usb přilože není. Předpokládám, že přes něj půjde, jak syncovat, tak nabíjet. Já mám třeba konektor do autozásuvky (zapalovač), který má jako výstup USB-A samici, kam strčím kabel, který končí mini-usb a můžu nabíjet za jízdy. Aspoň to je moje představa. Tuhle srandu jsem dostal k GPS modulu. Zároveň mám i adaptér do zásuvky, který má na výstupu taky USB, takže hádám, že bude možné nabíjet i přes něj. To by bylo fajn, protože na cesty by mi stačil jeden adaptér, jak na GPS, tak na PDA.

Tady je užitečné video:
    http://youtube.com/watch?v=XD2E72Llez4

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jak vis, ze Core 1.2 vyjde jeste tenhle mesic?
    Dalsi vec je, ze jsem zvedavy na tech 262k barev, protoze WM udajne vic nez 65k neumeji, ale nevim co je na tom pravdy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Strana 5 z 32 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů