Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 32 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

OT
    Ceny v USA jsou nižší také proto, že tam mají záruku jen půl roku (někdy i méně) + větší konkurence, vetší trh=větší obrat. Ceny v e-hopech jsou zpravidla uváděny bez toho jejich DPH (nevzpomenu si, jak se to jmenuje). Holt jsme tu pořád východ.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No oni hlavně uvádějí cenu bez DPH, protože je v každém státě jiná. Prý je to tak i na regále v sámošce, našinec se pak u kasy nestačí divit. Každopádně jak sem psal, ta přirážka je různých značek různá. Politiuka 1USD = 1EUR je výsadou některých firem, u něčeho to v podstatě vychází jako násobek kursem + naše DPH.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak HP iPAQ 214 již je na českém HP webu a je uvedena doporučená maloobchodní cena 9 933 Kč bez DPH, tj. 11 820 Kč. Když vezmu, že v době, kdy byl aktuální, tak stál Loox 420 9000 bez daně, tak je to cena celkem slušná.

Nejpodrobnější specifikace je asi Tato.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím čekatele na nového ipaqa. Vznesl jsem dotaz na zákaznickou podporu HP ohledně materiálu, ze kterého bude nová hračka vyrobena a zde je odpověď.

"nepujde o cisty plast ci kov spise specialne kombinovany material"

Pod čímž se dá představit leccos, ale snad to tedy nebude jenom plasťák.

Trochu mě štve, že už v základu nedodávají kolébku k PC. jaké s tím máte zkušenosti? Obejdete se bez ní nebo si jí dokupujete?

Díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím čekatele na nového ipaqa. Vznesl jsem dotaz na zákaznickou podporu HP ohledně materiálu, ze kterého bude nová hračka vyrobena a zde je odpověď.

"nepujde o cisty plast ci kov spise specialne kombinovany material"

Pod čímž se dá představit leccos, ale snad to tedy nebude jenom plasťák.

Trochu mě štve, že už v základu nedodávají kolébku k PC. jaké s tím máte zkušenosti? Obejdete se bez ní nebo si jí dokupujete?

Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já sem kolébku považoval za zbytečnost, než jsem ji jednou dostal spolu s vrakem kamarádova PDA kompatibilního s tím mým, tak se zužitkoval co se dalo a kolébka není špatná věc, tedy pokud je to udělané tak, že se dá synchro kabel vyndat a vzít s sebou jen kabel, pokud je to potřeba.

Jsem zvědavý, kdy se začne prodávat, na na Brighthand někomu řekli, že 22. října, asi se jedná info z HP US.

Kde je nějaký kontakt na HP podporu? Co jsem našel na jejich webu, tak na předprodejní informace tam mají jen telefon, ale ne e-mail nebo formulár.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tady je formulář pro českou podporu. Odpovědi mailem. Na hp.com je to samý, taky jsem tam psal, jestli nevědi víc, tak uvidíme.

http://h20180.www2.hp.com/apps/Nav?h_pagetype=s-005&h_lang=cs&h_cc=cz&h_product=top&h_client=S-A-R301-2

Jinak já mám ipaq 5550, ke kterému kolébka byla. Nemá sice odpojitelnej usb kabel, ale to jsem nikdy nepotřeboval. Jsem na ní zvyklej a ipaq v ní bydlí kdykoli nejsem někde venku. Tak se mi právě moc nepozdává, že bych ho nechal válet po stole jenom s kabelem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem poslal dotaz kdy se začne v ČR prodávat.

Kdybych se měl rozhodnout mezi kabelem a kolébkou, kde kabel nejde vyndat a připojit do PDA rovnou, tak bych asi bral kabel. Kdysi sem měl mobil, kde byla dobíječka řešena jako kolébka a bylo hodně otravné, když jsem potřeboval vzít nabíječ někam s sebou. Loox 420 to má tak, že kabel se dá z kolébky vypojit a zapojit přímo do PDA.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nevím, já jsem zvyklej na kolébku, kde je kabel na pevno. Nabíjecí kabel z kolébky ale vypojit jde a pomocí redukce (součást balení) se dá nabíjet rovnou. Synchronizovat jsem nikdy nepotřeboval jinde než doma, takže kolíbku nikam stěhovat nepotřebuju. S nabíjením není problém.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak se mi z HP vrátila odpověď "nove modely Hp iPAQu dostaneme az na konci letosniho roku.". Chtěl jsem si udělat radost k narozeninám a podle toho co píší, to vypadá, že by to nemuselo vyjít ani na vánoce.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No, tož po Vánocích. Aspoň se budu víc těšit . Na nový hračce je stejně nejlepší to těšení. Akorát nějak nevim, čím si udělám radost na Vánoce. Ale ono už se něco najde

PS: nevíte, kde mají u nás kovové obaly na ipaqy?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No já to čekání naopak nesnáším, když už se rozhodnu, že něco chci, tak to chci hned.

Taky jsem poslal dotaz na jazykovou verzi a ROM bude přeložená do češtiny, bohužel, tedy alespoň pro mě.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jak ROM? Takže už k tomu nebude lokalizace od sunnysoftu? Já mám na svý 5550ce systém nechanej v angličtině, ale mám nainstalovanou podporu českejch znaků a suunysoft interwrite recognizer. Tohle bude teda jako natrvrdo česky?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Můj dotaz zněl "v jaké jazykové verzi bude operační systém v zařízení?
    ", a odpověď "Operacni system bude lokalizovan do ceskeho jazyka."

Tak to mají dnes Asusy, dost by mě to štvalo, krom toho, že překlad rozhraní do češtiny nemám rád, protože to často bývá odfláknuté a dělá to jenom problémy, tak u těch asusů se vykašlali na lokalizaci jakéhokoliv rozpoznání písma a úplně to vyhodili a nechali tam jenom klávesnici.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No potěš. Tak to uvidíme, jak se toho HP zhostí. Lokalizace od sunnysoftu s možností nastavení úrovně co všechno se má překládat mi docela vyhovovala.

Strana 2 z 32 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 23:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 13:10
  3. Reakcí: 13