Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 32 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Eraser: souhlas s xtondou. Mám 8GB SDHC (Transcend) za 900 i se čtečkou a funguje výborně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

tak jsem narazil na drobny problem snad ho uz nekdo vyresil?
    Mam pomerne datove narocnej email(hodne zprav,,priloh...)takze musim pouzivat externi uloziste nicmene jsem neprisel na moznost jak v Ipaqu zvolit za uloziste pametovou kartu.Umoznuje mi to jen pouzit Ipaq file store coz je ponekud hodne omezujici kapacita(

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mně to fungovalo, měl jsem flexmail, nicméně problém byl, že i na kartu to nacpalo asi 2MB a pak konec ale to byl asi spíš problém flexmailu... teď mám qmail a zatim to nic neřvalo

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

POZOR, FlexMail na iPAQ 214 nefunguje, viz.

http://www.pocketinformant.com/produ....php?p_id=mail

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

no tak rve to na ten pitomej ipaq file store a kdyz to prekroci kapacitu tak to bez nejakych problemu zacne pouzivat pamet pda coz je uplne nejlepsi varianta (

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim, mam taky problemik, pam. kartu kingston, pripojim pda cez activesync do pc. Ked kopirujem mp3 tak vsetko v poriadku ale ked dam kopirovat film alebo video vo velkosti nad 50 MB, zacne to kopirovat do pda na sd kartu a po chvilke vyskoci chyba ,, subor na nenasiel...zrusi sa kopirovanie a pda sa odpoji od pc a pritom je na kabli pripojene. Musim ho odpojit a pripojit znova a tak dokola...nechapem to uz. Netreba nieco nastavit v tom activesync? lebo mp3 mi to kopiruje v pohode. Vopred dik za rady.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takhle velký soubory AS nezvládá a trvá to věčnost, už se to tu řešilo asi milionkrát, dej si karu do čtečky nebo jestli čtečku nemáš zkus prográmek WM5Storage, http://www.modaco.com/index.php?auto...&showfile=1702, pro stažení je potřeba se zaregistrovat.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

no to si ma potesil.. som sa bal ze s tim budu problemi ako maju majitelia hp 614c kde im pam. karty kingston nefunguju spravne, ale zaujimave niekedy mi skopiruje na kartu aj 150 mega a potom to sekne a vyskoci chyba a zas niekedy ani 30 mb cely subor. prosimta mohol by si mi dat link kde sa to riesilo? mooc dakujem

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

tak zmena po vycerpani ipaq file store to zaclo kopirovat do pameti pda ale jen asi 30Mb a pak se konecne zjevila moznost ukladani na kartu...

k problemu s kopirovanim...ano pres AS to trva vecne ale jeste se mi nestalo ze by to spadlo...
    Ctecka je ale stejne urcite lepsi reseni

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevim link, zkus hledat, to, že velké soubory přes AS jsou problém protože je to tragicky pomalé a padá to je obecně známá věc.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

to Rhinos: skusal si kopirovat napr videoklip cca velkosti nad 100MB a v pohode ti to skopirovalo?
    No zabudol som napisat ze na mojom pc nemam usb 2.0, je to dost stare pc, pravdepodobne to bude aj preto.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Já mám na ntb (WinXP) a na desktopu (Linux) ftp server a přes wifi to jede jako drak doporučuji.
    Určitě by to šlo i obráceně - ftp server na iPAQu...

Famózní (tj. malý, jednoduchý) FTP free server: FreeFloat FTP Server (vyzkoušeno - přenosová rychlost přibližně 380kB/s proti 802.11b)

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jako nejrychlejší k SDHC kartě se mi ověřila USB čtečka... kopírování ze vzdálenýho FTP na SDHC kartu 2,5MB/s (a otázka, jestli to brzdilo připojení k internetu nebo ta karta ), ale i tak to jde, soubory přes 100MB Akorát jsem jednou zkoušel dát tu SDHC kartu do čtečky v R61ce IBMku (notes) a tam jde teda děsně pomalu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám 16GB SDHC Class 6 kartu Pretec a Sandisk Micromate USB čtečku a velký soubory (filmy) mi to na kartu hrne rychlostí přes 10 MByte/s, to se se prostě s jakýmkoliv jiným způsobem (přes USB, WiFi) vůbec nedá srovnat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Jakou máte zkušenost s výdrží baterie. Mně se to nějak nezdá. iPAQ se vybijí i vypnutý a to mám nastavené odpojení CF karty při spánku. Teď dělám test výdrže při přehrávání filmu. Nabil jsem ho na 100%, pustil film a po 30-ti minutách jsem na cca 50-ti procentech stavu baterie. Buď jí mám vadnou nebo se jedná o HW záležitost. Nemyslím si, že to je bug romky, v recenzích výdrž vcelku chválili.

Strana 23 z 32 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13