Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 22 z 32 PrvníPrvní ... 122021222324 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 316 až 330 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

na mojom ked upravujem to podsvietenie z today tak na minimum stmavne uplne ale ked dam na maximum tak to svieti na cca stvrt z celkoveho podsvietenia. teda musim do nastaveni a tam az dam maximum. a automaticku regulaciu mam zapnutu. No a este by som sa ja chcel spytat, ked chcem odpojit pda od pc staci vytiahnut kabel s pda alebo sa najprv ma neako? odpojit s pc a az potom kabel vytiahnut. dik za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Premyslim o tomhle zarizeni.Novacek uplne nejsem mel jsem FSC C550(2x) a HP Rw6815.Technicka specifikace vypada velmi slusne ale zarazi mi ze na dost e-obchodech je uvedena zaruka pouze 12 mesicu?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Neni som si isti ale tich 12 mesiacov plati ked kupujes zariadenie cez firmu ktora ma ico, ked zariadenie kupuje bezny clovek tak zaruka je 24 mesiacov

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Mám tohle zařízení, je skvělé, ale mám 2 problémy:
    1) Nejde nějak zprovoznit režim myši ? Něco jako je u HTC P3300 (Artemis) . Docela by se mi to hodilo, když píšu na klávesnici, tak se mi nechce klepat pořád na obrazovku.
    2) Mám klávesnici Freedom, na psaní a ostatní je skvělá, ale nepodařilo se mi jí zprovoznit ve hrách (konkrétně PSX emulátor a některé další). A nevím, jak nainstalovat / zprovoznit ten jejich driver...

Poradí mi někdo ? :?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdarvim, mohol by mi niekto povedat kde mam nakopirovat operu.cab v pda?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

.cab si nakopiruj kam chces, treba do dokumentu

pak to ale jeste musis nainstalovat, ve filemanageru ten .cab spustis a uz se instaluje

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

diky moc, uz to mam funkcne, este sa chcem spytat ked odpajam pda od pc staci len kabel vytiahnut alebo sa ma neako? odpojit vo windowse.?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

staci odpojit

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

uz je objednanej...
    puvodne ten nejlevnejsi na netu z megaobchodu nicmene tam mi po pulhodine odpovedeli ze je nedostupnej a nedokazi ho sehnat takze jsem objednal na jinem spolehlivem miste

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím,
    s tím podsvícením to (aspoň mě) funguje takhle: V settings->backlight se nastavuje MAXIMUM podsvícení (strop jasu). No a co je to nastavení na ploše, tak se pohybujete jenom v tom rozmezí, které je nastaveno v tom hlavním nastavení.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokud mate zapnutou automatickou regulaci jasu, tak posuvnik na today nefunguje. Muzete to upravit pouze v nastaveni. Pokud automatickou regulaci vypnete, tak je to jak psal kolega, ze tim na today to regulujete pouze v mezich toho, co mate nastevene v nastaveni.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

skopiroval som si na kartu filmik .avi a windows media mi ho nechce prehrat. kde je problem?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tak já bych zásadní problém viděl ve Windows media playeru :no: . Doporučuju vyzkoušet CorePlayer :yes:

Eraser_ce4you
    Guest

Cafte vsetci este raz,
    kupa mojho PDA sa blizi a stale netusim, ci do tohto ipaqu 214 strcim aj CF kartu typu II alebo III. Alebo ci to berie len typ I. Aby som nekupil kartu, ktora mi nepofici a ani nijak inak ju nevyuzijem... Diky vsetkym za odpovede.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kup si SDHC, po všech stránkách v iPAQu 214 fungují lépe, jsou rychlejší a nesají baterku ve vypnutém stavu.

Jinak by se tam měly vlézt ty tlustší, tj. Type II, Type III si nejsem jist jestli vůbec existuje.

Strana 22 z 32 PrvníPrvní ... 122021222324 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13