Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 21 z 32 PrvníPrvní ... 11192021222331 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 301 až 315 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jen nevím, jestli najdeš smartphone, který se ve všech ostatních kvalitách vyrovná 214ce.

Btw. mám Nokii, vždycky jsem měl Nokii a žádný jiný telefon mi, co se ovládání týče, tak dobře nesedl. Ale je to asi otázka vkusu. Nějaký připojení jsem zkoušel jen se staršími stroji a nikdy nebyl problém. Teď jsem se ani nesnažil, protože cena za připojení je natolik kosmická (koruny, ne-li desítky za načtení jedné www stránky (třeba nějakého složitějšího portálu)), že v rámci zachování úspor to raději nebudu potřebovat :-)
    Nicméně za pokus by to možná stálo, tak až budu mít chuť a čas, tak to zkusím .-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím,
    omylem jsem koupil více balení fólií (lesklé) Boxwave pro 214ku. Když by měl někdo zájem... fólie 200Kč+poštovný. Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak mne napadlo, jelikož jsem opravdu hrozně ale hrozně zklamaný z hlasitosti té parodie na reproduktor co je na zadní straně, napadlo mne, neexistuje nějaký sw který by to uměl zvednout? V autě je to opravdu nepoužitelné co se týče navigace! U Kaisera, TyTNa 1, Fujitsu Loox C550 jsem mohl mít u toho klidně puštěné rádio ale tady s tím? Jsem rád že to slyším když je v autě ticho. Podotýkám že hluchý nejsem. Díky za případnou reakce. Jo a řešení typu - BT Headset na ucho se mi fakt nelíbí, to je směšné.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No, já nevím, mně řešení s BT headsetem na ucho přijde jako zcela nejspolehlivější. Nicméně pokud se nepletu, tak existují i BT reproduktory, coby handsfree, které se namontují třeba na stínítko. Někde jsem to viděl, problém by to zřejmě řešilo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Jezis,nechapem ako to nemohol niekto nastavit cez tie registry....

Ja som to spravil uplne na supu - nokia 6300...

Sparoval som ich , pridal string do registrov, a uz som fical...... Achjaj...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od nucleolus
    No, já nevím, mně řešení s BT headsetem na ucho přijde jako zcela nejspolehlivější. Nicméně pokud se nepletu, tak existují i BT reproduktory, coby handsfree, které se namontují třeba na stínítko. Někde jsem to viděl, problém by to zřejmě řešilo.
    Díky moc za TIP! Tohle mne opravdu nenapadlo a našel jsem třeba SonyEric BT Handsfree za stínítko co vydrží dobu hovoru až 24 hod. Tudíž to vydrží i delší cestu. Tohle je už solidní řešení.

Honza99_ce4you
    Guest

pro Aronnn

zkousel jsi se pripojit pres program BT PHONE MANAGER?

testoval jsem s motorolou a Nokii 6234 a v podstate v pohode

s nokii jsem nastavoval GENERIC a fungovalo to skvele na prvni naslapnuti

jako bonus ukazuje program mnozstvi prenesenych dat za relaci a celkem

a loguje tyto udaje

Zdravim Honza

P.S. dej vedet jestli to s N51 funguje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Chtěl bych se dalších vlastníků HP 214 zeptat, kolik mají k dispozici ROM? V manuálu je uvedeno 256 MB, ale po HARD RESETU jsem v IPAQ FILE STORE měl uvedeno pouze 25 MB. Je to normální nebo je někde problém?

Díky za odpovědi

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

ano ipaq file store je opravdu jen 25mb

flash pamet 256mb je to co mas na zalozce Main, tedy pamet pro Programy a uloziste (Storage a Program), ja mam 162mb storage, a 121 program, pricemz storage je uloziste + ipaq file store dohromady
    takze na tech 256mb se dostanes v pohode

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od corwin
    ano ipaq file store je opravdu jen 25mb

flash pamet 256mb je to co mas na zalozce Main, tedy pamet pro Programy a uloziste (Storage a Program), ja mam 162mb storage, a 121 program, pricemz storage je uloziste + ipaq file store dohromady
    takze na tech 256mb se dostanes v pohode
    ¨

OK, díky za vysvětlení.:-) Ve WM 2003 SE to bylo řešeno jinak.

Eraser_ce4you
    Guest

Cafte vsetci,
    chcel by som sa spytat na jednu vec. Chcem si zadovazit tohto milacika, aj som cital rozne uskalia, co sa tykaju citlivosti displeya, pri mojom nestasti chytim snad ten najhorsi kus :-) Co sa chcem spytat je ohladom CF kariet. Nikde neviem najst, ci to podporuje aj CF II, alebo len CF I. AKo to vlastne je? A aku najvecsiu kapacitu ste tam skusali dostat? Vopred dakujem za odpovede.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No vida :-)
    Ale když už, tak bych ocenil spíš nějakou párcentimetrovou redukci než tenhle megakabel (Abych to mohl tahat s sebou a třeba si v případě nutosti připojit flashku).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To já taky radši 15cm kablík jen s USB samicí a HP konektorem, ale když už bude venku referenční zapojení od HP, tak se snad najde někdo, kdo to vyrobí.

I když osobně USB Host považuji spíš jen za takovou třešničku na dortu, nějak pro to u sebe nevidím využití, zatím, takže si ani nejsem jist, jestli bych to kupoval, pokud by to stálo víc než pár korun.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím, dnes mi dorazil a tak se seznamujem. Mám hned jeden dotaz.
    Nějak divně mi funguje ikonka na nastavení podsvícení na today. Když chci s její pomocí upravit podsvícení, tak displej ztmavne ale už nejde zpátky nastavit vyšší jas. Musím do systému - podsvícení a nastavit ho zde. Pak iPAQ
    září jak letadlová loď. Automatickou regulaci podsvícení mám vypnutou, tím by to být nemělo. Dělá vám to taky?

Strana 21 z 32 PrvníPrvní ... 11192021222331 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13