Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 19 z 32 PrvníPrvní ... 9171819202129 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak sem to našel, je to Panasonic EB-BHX70, umí profily Headset i Handsfree, je otázka, který se použil, můžu zkusit, jestli půjde skype.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od xtonda
    Tady https://fjallfoss.fcc.gov/prod/oet/f...ive_or_pdf=pdf jsou fotky vnitřku, něco tam je a to že je to sluchátko pro IP telefonii je nejpravděpodobnější teorie i vzhledem k tomu, že specifikace zařízení na webu HP uvádí "2 speakers".
    Nejen specifikace na webu, ale i oficiální produktová dokumentace šířená s výrobkem na přiloženém CD:
    je tam obrázek s pohledem na ipaq zepředu a k logu nad displejem vece odkaz 10, který je dále v popisu vysvětlen následovně:
    (10) Audio Receiver Use to listen during VoIP calls.

Zajímavé je, že v podobné dokumentaci obsažené přímo v přístroji je stejný obrázek, ale již bez odkazu 10 :-( a příslušného popisu.

Pokud by to jako sluchátko mělo fungovat, nenašel jsem možnost, jak to "zapnout". Skype mluví bohužel dozadu, což je v praxi velmi málo použitelné (zlatý hx4700) i při navigaci v autě to není ono...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Taky jsem nenašel, kde ho zapnout. Možná je fakt neaktivní (jako slot na SIM kartu u 5550). Ten reprák dozadu skutečně neni moc šikovnej, v autě zejména. Trochu se bojím, že když to cvaknu do nějakýho držáku, nejlépe i s pouzdrem, tak neuslyším vůbec nic. To už pak bude asi chtít FM transmitter, kterej ale zase ucpe zapalovač, takže se nebude dát dobíjet PDA za jízdy :-(.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vyzkoušel jsem to BT sluchátko, funguje sluchátko i mikrofon, takže OK, ale při připojování nebyla nikde možnost volby profilu ani sem nikde nevyčetl, jestli se použil profil Headset nebo Handsfree, takže těžko říct, který je ten klíčový.

Pokud tam v tom HP logu to sluchátko je, patrně bude potřeba v software speciálně ošetřit jeho aktivaci, což by předpokládám dělala speciální HP VoIP aplikace. Nicméně to sluchátko (pokud tam je) je IMHO myšlené pro použití iPAQu jako VoIP telefonu a pro přiložení k uchu a tomu bude odpovídat hlasitost, takže přesměrovat do něj třeba výstup z navigace by nic neřešilo.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

O přesměrování navigace jsem ani nepřemýšlel, to skutečně moc nahlas nebude. Nejjednodušší bude poslouchat navigaci přes nějaké to sluchátku (BT nebo drát, to už je celkem jedno).

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od xtonda
    Vyzkoušel jsem to BT sluchátko, funguje sluchátko i mikrofon, takže OK, ale při připojování nebyla nikde možnost volby profilu ani sem nikde nevyčetl, jestli se použil profil Headset nebo Handsfree, takže těžko říct, který je ten klíčový.

Pokud tam v tom HP logu to sluchátko je, patrně bude potřeba v software speciálně ošetřit jeho aktivaci, což by předpokládám dělala speciální HP VoIP aplikace. Nicméně to sluchátko (pokud tam je) je IMHO myšlené pro použití iPAQu jako VoIP telefonu a pro přiložení k uchu a tomu bude odpovídat hlasitost, takže přesměrovat do něj třeba výstup z navigace by nic neřešilo.
    O přesměrování navigace jsem opravdu neuvažoval, psal jsem to v souvislosti s tim, že reprák vzadu je blbej jak na skype, tak i na navigaci.. kecá to do skla, kde nikdo nesedí...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

včera som poslal tento príspevok:
    kamarát našiel toto: http://www.mobile01.com/newsdetail.php?id=5011
    pozerajte na ipaq, nie na čínanky )

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jj, tak si ma obehol. USB host na 214!!! Jupiii
    Teraz mam o dovod viac ist a kupit si toto zariadenie!

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem si taky poridil tudle masinku. Je to fakt super akorat jsem se zdesil jak je nizka hlasitost toho zadniho repraku. Abych rekl pravdu, dost si to nedovedu predstavit u navigace v aute. Nic tissiho jsem jeste teda nemel ani nevidel. Proste katastrofa. Jake mate poznatky vy panove?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jak už jsem tu psal, repro je výrazně lepší než u mého původního ipaqu 5550. Zvuk je mnohem čistší a kvalitnější. To, že je vzadu taky nespatřuji jako příliš šťastné řešení a hlasitost skutečně není příliš velká. Na navigaci to stačí, ale nesmi to tím reprákem na něčem ležet, pak to příliš dobré není. Řešením je BT sluchátko.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nezkousel nekdo propojit ipaq 214 s radiem co ma bluetooth? Pujde to vubec?
    Predstava ze by to umelo hrat hudbu z ipaqu pres repro v aute + i navigace by mohla mluvit takhle.
    Ma s tim nekdo zkusenost? Popripade jake autoradio to umi

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Podívej se třeba na tohle, umí i A2DP apod a má v sobě i mikrofon. http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product=MEX-BT5100&site=odw_cs_CZ&imageType=Main&category=ICA+ CD+Tuners

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,

Mám problém s nastavením internetu na tomto PDA .Propojení je přes bluetooth u nokie 51.nevím kam mám vepsat

+cgdcont=1,"IP","internet"..

řídil jsem se podle vašeho nastavení..

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57

ale já tam nemám tu kolonku.Nebo se jmenuje i jinak....Nenalezl jsem APN...jen VPN..
    V případě mohu dodat i screeny obrazovky

DÍKY..ICQ 430876110

přesunuto z jiného vlákna // jedná se o HP 214 admin

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Presne ale presne ten isty problem riesim teraz ja, ak mate niekto odpoved, tak dajte vediet....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Strana 19 z 32 PrvníPrvní ... 9171819202129 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů