Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 32 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Díky za odpověď. Okraje mám také slabší a co prostředek displeje? Tam musím tlačit asi nejvíc. :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Prostredek displeje je podle me normalni. Nejhorsi je potvrzovaci tlacitko v pravem hornim rohu a posuvniky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak u mne pro zmenu potvrzovaci tlacitko a posuvniky jsou relativne ok. To je tedy fakt zajimave. Mozna maji s displejema opravdu ve vyrobe problemy...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak nakonec mi to v mironetu uznali a vratili penize. Sice si strhli 9%, ale aspon neco :-) Tak sem si vyzved penize a hned sup k sousedum do alzace pro nove :-) Tam je zase citlivost displeje mi pride mnohem lepsi. Asi s tim opravdu maji problem...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od brody
    Tak nakonec mi to v mironetu uznali a vratili penize. Sice si strhli 9%, ale aspon neco :-) Tak sem si vyzved penize a hned sup k sousedum do alzace pro nove :-) Tam je zase citlivost displeje mi pride mnohem lepsi. Asi s tim opravdu maji problem...
    No, ja nevim jestli to tady uz nekdo resil, ale spozdeni ipaqa HP 214 bylo udajne zpusobeno problemy s displejem. Tak to je asi ten duvod a zrejme se to nepodarilo zcela odstranit...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Přátelé, na boxwave.com už je ClearTouch AntiGlare pro iPAQ 210. Už mám objednáno.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od nucleolus
    Přátelé, na boxwave.com už je ClearTouch AntiGlare pro iPAQ 210. Už mám objednáno.
    Také jsem zvažoval objednání fólie, ale zdá se mi, že na displeji už nějaký druh ochranné folie je, proto je displej tak tuhý a obávám se, že s další vrstvou se tvrdost a reakce displeje ještě zhorší...

Chci se tedy zeptat všech majitelů nového iPAQa, jestli už se někomu podařilo, poškrábat displej?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ať už tam fólie je nebo není, určitě se nedá sundat, což se rovná tomu, jako by tam nebyla. Fólie je od toho, že když se poškrábe, tak se vymění, fólie není nepoškrabatelná. Já tam zatím mám Brando na HX4700, která je o malinko menší, takže se těším na ClearTouch. Bez fólie jsem na display ani nesáhl, riziko, že tam bude nějaké ostré smítko a podrápu si ho hned jsem neriskoval. Nicméně i s fólií mi display nepřijde nijak extra tvrdý. Je sice tvrdší než můj na 5550 bez fólie, ale je to pochopitelné. Myslím, že kdybych fólii sundal, tak bude tvrdost asi podobná. Nevšiml jsem si nějaké tvrdosti, která by mi vadila v práci. Píše se na něm skvěle a když někde musím přitlačit, tak mi to vůbec nevadí, protože aspoň netapnu omylem. Jsem s tvrdostí spokojen.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ehm.. planujem kupit tohto krasavca ale by ma zaujimalo ci bude iPAQ 214 kompatibilna s bluetooth klavkou....

LINKS:

http://eshop.metrumservis.sk/?Mode=Sti&StiId=73923
    http://www.sysnet.sk/site/hp-ipaq-foldable-bluetooth-keyboard/40676/product/vc/

Alebo poznate aj ine BT klavky??

A este ci sa u vas vyskytli nejake zavazne vady - tuhost displeja, death pixels...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

a já bych rozšířil předchozí dotaz i o GPS přijímač Navilock BT-313T RDS/ TMC. Podle údajů výrobce podpora končí u WM5 :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

IPAQ klávesnici mám, přes HID only bez ovladače funguje v pohodě, rozšířená funkcionalita nefunguje, protože driver blbne.

Existuje ještě freedom universal keyboard, jo to hardwarově v podstatě to samé, ale jsou k tomu jiné drivery.

A pak ještě iGo Stowaway® Ultra-Slim Bluetooth® Keyboard, ale tu bych nedoporučoval, je jenom čtyřřadá.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim. Ja pouzivam freedom keyboard i s ovladacema a vsechno funguje paradne. Nemuzu si stezovat. Chtel jsem se zeptat, jaky pouzivate prehravac na video? Ja sem zkousel core player, sel perfektne, i v hdtv s titulkama bez skubani, ale kdyz sem ho chtel vypnout, tak dycky spadl a na displeji se objevily ruzne barevne tecky, ale nejvice zlute:-) zkousel sem verzi 0.70, 0.71 a 0.81. Je fakt, ze 0.81 mi nesla ani na hx4700 ani na x500+, ale tady nejde zadna. Musel se pak udelat SR. Prave, kdyz to takhle jednou spadlo, tak se mi na displeji objevil ten vadny pixel. Proto uz to radsi neinstaluju, ale zadny jiny prehravac se mi moc nelibi,tak se chci zeptat, jake mate zkusenosti....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ty čísla verzí co píšeš sedí spíš na TCPMP, já sem včera nainstalil CorePlayer 1.2.1, má mít první fázi podpory akcelerace v PXA310 a chystám se udělat benchmarky o kolik se to zlepšilo oproti předchozím verzím, takže díky za připomenutí :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jasne, dyt TCPMP=The Core Pocket Media Player. Akorat, ze verze zacinajici nulou byly beta a free, ne? Ted ty, co zacinaji jednickou sou placene. Prave premyslim o nakupu verze 1.2.1 a zajima me, jestli mi to neudela zase nejakou neplechu...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

TCPMP mi dělá to samé - nedá se vypnout - objeví se čáry a konec. Jedině SR. A CorePlayer (teď nevím, která verze), mi nepřehrává mpeg4 videa, které jsem si zrovna chtěl pustit.

Strana 14 z 32 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13